Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Гарантія DEVI. Гарантія на 10 років на продукцію

Ви купуєте кабельну систему підігріву підлоги, яка, ми впевненi, пiдвищить комфорт та рiвень економiї енергiї у Вашому помешканнi або захистить вiд снiгу та льоду на зовнiшнiх поверхнях.


Система кабельного підігріву забезпечує повне вирiшення питання опалення нагрiвальними кабелями DEVIflex та DEVIbasic, нагрiвальними матами DEVImat, DEVIcomfort та DEVIheat, терморегуляторами DEVIreg та монтажною стрiчкою DEVIfast.

Застосування нагрiвальних систем DEVI включає в себе використання нагiвальних кабелiв, нагрiвальних матiв, терморегуляторiв, монтажного приладдя та додаткового обладнання.


Однак, якщо проти Вашого очiкування з нашою опалювальною системою виникнуть проблеми, фiрма DEVI з виробництвом в м.Вайле, Данiя, як виробник Євросоюзу, вiдповiдає вiдповiдно до загальних правил вiдповiдальностi за продукцiю, якi викладенi в директивi 85/374/СЕЕ, а також згiдно всiх мiсцевих законiв.

DEVI надає 20-рiчну гарантiю на вiдсутнiсть дефектiв матерiалiв на нагрiвальнi кабелi та мати, 5-річну гарантію на терморегулятор DEVItouch, саморегулюючі кабелі та нагрівальний мат DEVIdry  i 2-рiчну гарантiю та всю гаму терморегуляторiв devireg.

Гарантiя надається за умови, що типовий Гарантiйний сертифiкат заповнений вiдповiдним чином на зворотньому боцi, що дефект дослiджено, зафiксовано та вивчено представником DEVI або представлений цьому представнику.

Просимо зауважити, що для набуття чинностi гарантiйними зобов"язаннями текст на зворотньому боцi Гарантiйного сертифiката має бути викладений росiйською мовою i в верхньому лiвому кутi титульної сторiнки Гарантiйного сертифiката повинно стояти скорочення по коду ISO, яке вiдповiдає Вашiй країнi.

DEVI зобов"язується виправити дефект або надати новий вирiб безкоштовно для покупця, без вторинних витрат, пов"язаних з ремонтом виробу. У випадку дефекту терморегулятора DEVI залишає за собою право провести безкоштовний ремонт виробу без необгрунтованих затримок для покупця.

Гарантiя DEVI не поширюється на факти встановлення, виконанi неквалiфiкованими електриками або на дефекти i пошкодження, що виникли внаслiдок неправильного проектування, встановлення, експлуатацiї систем DEVI iншими особами.
У випадку, коли DEVI пропонується оглянути або виправити чи вiдремонтувати несправнiсть, викликану вищевказаними причинами, вся робота проводитиметься за плату.

Гарантiя на системи DEVI не поширюється у випадку, коли оплата за встановлення системи або оплата за довiльнi складовi системи заборгована представникам DEVI.
Ми завжди чесно, квалiфiковано та в короткi термiни надамо вiдповiдi на довiльнi питання наших покупцiв щодо представленої нами продукцiї.

Вищевказана гарантiя стосується вiдповiдальностi за продукцiю, в той час як всi юридичнi питання щодо продажу товарiв пiдпорядковуються мiсцевому законодавству.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...