Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

У березні 2011 року були проведені незалежні дослідження - DEVI присвоєно знак якості «ВІДМІННО» - Новини компанії. Новинки продукції DEVI.

У березні 2011 року були проведені незалежні дослідження - DEVI присвоєно знак якості «ВІДМІННО»
24.06 2013 | Прочитано: 2259


TECT_Znak_Vidminno У березні 2011 року були проведені незалежні дослідження найпопулярніших в Україні марок теплих підлог. Дослідження проводилися громадською організацією по захисту прав споживачів «Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ».

Для перевірок була взята продукція торгових марок DEVI, Nexans, Ексон, Теплолюкс, Ensto. Нагрівальні кабелі та терморегулятори проходили випробування в державних лабораторіях. Тестувалися такі основні параметри як: електробезпека, міцність з'єднань, рівень магнітного поля, виконання гарантійний зобов'язань та інші важливі критерії. Всі зразки, в першу чергу аналізувалися на якість споживчих властивостей. Після чого були проведені випробування в лабораторії, оцінка маркування та упаковки. На підставі всіх показників виведена загальна оцінка якості, що включає сукупність всіх властивостей випробуваної продукції.

За результатами дослідження, торгова марка DEVI отримала найбільшу кількість балів, і їй присвоєно знак якості - «відмінно». Тепер компанія «Данфосс ТОВ», якій належить торгова марка DEVI має всі права на використання знака якості в маркетингової і рекламної діяльності.

Продукція DEVI отримала найвищий бал. Вона визнана повністю відповідає українським і міжнародним стандартам якості, і має високий рівень безпеки, що підтверджено знаком якості - «відмінно».

«Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз« ТЕСТ »регулярно проводить дослідження та тестування безпеки та якості товарів і послуг аналогічної продукції з 2001 року. НДЦНСЕ ТЕСТ є учасником відомих міжнародних організацій - International Consumer Research and Testing (ICRT), Конфедерація Товариств Споживачів (КОНФОП), член «Громадських рад» при Службі експертиз митниці Україні і Держспоживстандарті України.

Мета досліджень, проведених НДЦНСЕ ТЕСТ, - отримати і надати споживачам достовірну і незалежну інформацію про різної продукції на ринку України.
архів новин компанії ...

Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Нові датчики температури для Danfoss Link

26.08.2019


Пропонуємо до замовлення Danfoss Icon™ RT та Danfoss Icon™ RT IR.
DEVIreg™ Opti - новий терморегулятор для теплої підлоги по акційній ціні!

21.08.2018


Всього 2289грн - і новий терморегулятор DEVIreg™ Opti стане твоїм.
На Рівненщині через блискавку горіло два будинки.

26.07.2018


Відсутній грозозахист будинку - не зволікай!
Новий радіаторний терморегулятор Danfoss Eco

06.07.2018


Електронний радіаторний терморегулятор Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth® – новий інтелектуальний радіаторний терморегулятор другого покоління від Danfoss

архів новин компанії ...