Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

У березні 2011 року були проведені незалежні дослідження - DEVI присвоєно знак якості «ВІДМІННО» - Новини компанії. Новинки продукції DEVI.

У березні 2011 року були проведені незалежні дослідження - DEVI присвоєно знак якості «ВІДМІННО»
24.06 2013 | Прочитано: 3873


TECT_Znak_Vidminno У березні 2011 року були проведені незалежні дослідження найпопулярніших в Україні марок теплих підлог. Дослідження проводилися громадською організацією по захисту прав споживачів «Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ».

Для перевірок була взята продукція торгових марок DEVI, Nexans, Ексон, Теплолюкс, Ensto. Нагрівальні кабелі та терморегулятори проходили випробування в державних лабораторіях. Тестувалися такі основні параметри як: електробезпека, міцність з'єднань, рівень магнітного поля, виконання гарантійний зобов'язань та інші важливі критерії. Всі зразки, в першу чергу аналізувалися на якість споживчих властивостей. Після чого були проведені випробування в лабораторії, оцінка маркування та упаковки. На підставі всіх показників виведена загальна оцінка якості, що включає сукупність всіх властивостей випробуваної продукції.

За результатами дослідження, торгова марка DEVI отримала найбільшу кількість балів, і їй присвоєно знак якості - «відмінно». Тепер компанія «Данфосс ТОВ», якій належить торгова марка DEVI має всі права на використання знака якості в маркетингової і рекламної діяльності.

Продукція DEVI отримала найвищий бал. Вона визнана повністю відповідає українським і міжнародним стандартам якості, і має високий рівень безпеки, що підтверджено знаком якості - «відмінно».

«Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз« ТЕСТ »регулярно проводить дослідження та тестування безпеки та якості товарів і послуг аналогічної продукції з 2001 року. НДЦНСЕ ТЕСТ є учасником відомих міжнародних організацій - International Consumer Research and Testing (ICRT), Конфедерація Товариств Споживачів (КОНФОП), член «Громадських рад» при Службі експертиз митниці Україні і Держспоживстандарті України.

Мета досліджень, проведених НДЦНСЕ ТЕСТ, - отримати і надати споживачам достовірну і незалежну інформацію про різної продукції на ринку України.
архів новин компанії ...

Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!
Увага! Зміни в застосуванні саморегулюючого нагрівального кабелю!

17.06.2020


Через посилення в Європі екологічних стандартів та вимог саморегулюючий нагрівальний кабель DEVIpipeheat™ 10 застосовувати в трубопроводах з питною водою тепер не можна.
Чергова нагорода від Данфосс

18.02.2020


ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" отримало нагороду від Danfoss як найкращий сервісний центр в Україні в 2019 році.

архів новин компанії ...