Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Тепла підлога devi. DEVIheat. Тепла підлога Рівне. Теплый пол Ровно.

Система для підігріву поверхні підлоги DEVI (тепла підлога DEVIheat) складається з електричного нагрівального кабелю DEVIflex, який виробляє компанія Devi або нагрівального тонкого мату DEVImat, а так само одного з терморегуляторів Devi - DEVIreg, DEVItouch, що найбільше відповідає конфігурації вашої системи та додаткового обладнання для монтажу теплої підлоги.

 deviflex

 

 devimat

 

devireg

 

 devitouch

 

Нагрівальний кабель DEVI

Нагрівальні мати DEVI

Терморегулятори DEVI

Розумні терморегулятори DEVI

 

Звичайна система обігріву приміщень

anim_traditional_heating Складно сперечатися з тим, що тепле повітря завжди піднімається вгору, а холодне повітря розташовується відповідно нижче. Цей найпростіший факт і є причиною того, що електрична нагрівальна система тепла підлога DEVI забезпечує кращий розподіл тепла по всьому об'єму приміщення, ніж сама стандартна система центрального опалення, встановлена в більшості квартир.

У приміщеннях з центральним водяним опаленням, де не встановлена система "тепла підлога Devi" тепле повітря нагріте батареєю відповідно піднімається вгору, до стелі, де остигає і опускається вниз, до підлоги, створюючи при цьому на рівні ніг людини справжнісінький протяг.

Система теплої підлоги DEVI

anim_DEVI_heating Тепла підлога DEVI (система електричного підігріву Devi) навпроти, повністю рівномірно розподіляє тепло у ніг людини одночасно по всій площі приміщення, чим створює найбільш оптимальну температуру на рівні ніг і голови. При цьому необхідно відзначити, що оскільки швидкість руху повітря мала (з причини відсутності протягу, одержуваного в разі центрального опалення з батареєю), в повітря піднімається набагато менша кількість шкідливого пилу, що найсприятливішим чином позначається на здоров'ї людей які страждають алергією або астмою.

Система "тепла підлога Devi" при своїй роботі підвищує температуру на рівні підлоги і завдяки точній системі контролю температури, середня температура в приміщенні, де встановлений тепла підлога Devi може бути на 1 - 2 градуси нижче температури приміщень в яких встановлена традиційна система опалення, не знижуючи при цьому відчуття теплового комфорту людини. Крім того, встановивши теплу підлогу Devi ви знизите споживання електроенергії на 10 - 20%, що не тільки економить гроші, але і приносить користь навколишньому середовищі.

Температурний режим

Система "тепла підлога Devi" при своїй роботі підвищує температуру на рівні підлоги і завдяки точній системі контролю температури, середня температура в приміщенні, де встановлена тепла підлога Devi може бути на 1 - 2 градуси нижче температури приміщень в яких встановлена традиційна система опалення, не знижуючи при цьому відчуття теплового комфорту людини. Крім того, встановивши теплу підлогу Devi ви знизите споживання електроенергії на 10 - 20%, що не тільки економить гроші, але і принесе користь навколишньому середовищу.

Можливості використання

p9-devi-wooden-floorСистема підігріву підлоги DEVI (тепла підлога Devi) дозволяє забезпечити комфортну температуру підлоги практично всюди: у себе в квартирі, на роботі, спортивному залі, заміському приватному будинку, а також в будь-якому іншому приміщенні, де потрібен комфорт і тепло.

Важливе значення має той факт, що кабельні системи "тепла підлога DEVI" можуть бути встановлені в конструкцію підлоги практично будь-якого типу, будь - то нові бетонні підлоги, підлоги з покриттям з дерев'яного паркету або ламінату або ж просто підлога, яка реконструється під час ремонту.

 

Зручність монтажу у прихованому стані

p9-devi-heating-system Тепла підлога DEVI практично невидима для очей (за винятком терморегуляторів Devi, але і вони при бажанні можуть бути заховані за меблями або бути задекорованими). Повністю приховане в конструкції підлоги джерело тепла (сам тепла підлога Devi) відкриває дивовижні можливості для прояву фантазії при розстановці меблів та дизайні інтер'єру приміщень, усуваючи проблеми, пов'язані з розташуванням теплових радіаторів, що займають простір і іноді досить сильно змінюють інтер'єр у гірший бік.

 

Довговічність та гарантія

garanti-10-ar Кабельні системи "тепла підлога DEVI" довговічні, тому тепла підлога збережеться на довгі довгі роки! З точки зору практичності та надійності, можна розраховувати на те, що система тепла підлога DEVI прослужить стільки ж, а то й більше, ніж приміщення в якому вона встановлена, не вимагаючи ніякого обслуговування.

На всю кабельну продукцію Devi для теплих підлог Devi (тепла підлога Devi) - Deviflex і Devimat надається 10 - річна гарантія. Довговічність терморегуляторів Devi - Devireg грунтується на їх моральному старінні. Тому гарантія на терморегулятори Devi - 2 роки.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...