Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

DEVItouch. Смарт-терморегулятори DEVI.

 DEVI представляє новий смартрегулятор з цифровим таймером та гарантiю на нього - 5 рокiв!

Поява нового смартрегулятора DEVIregTMTouch – це чудова новина для власників приватних будинків, які користуються або планують користуватися електричним кабельним опаленням через підлогу. Він має чудовий зовнішній вигляд, легко встановлюється і найінтуїтивніший в управлінні у порівнянні з іншими моделями на ринку.

Великий сенсорний дисплей дає можливість користувачеві надзвичайно точно управляти температурою для оптимального комфорту. Крім того, новий смартрегулятор  DEVIreg Touch передбачає можливість економити електроенергію.

Оскільки на ринках багатьох країн Європи кабельні системи електричного опалення зараз широко використовуються як основне джерело опалення у поєднанні з іншими альтернативними рішеннями, виникає і поширюється потреба у сучасному на вигляд і легкому у використанні обладнанні.  DEVI виводить на ринок новинку – смартрегулятор DEVIreg Touch, розроблений спеціально для задоволення потреб сучасних користувачів.

devireg-touchНовий терморегулятор DEVI з цифровим інтелектуальним таймером має привабливий зовнішній вигляд і задовольнить потреби найвибагливіших користувачів.   

Однією з таких потреб є можливість використовувати DEVIreg Touch у поєднанні з рамками різних виробників. Великий сенсорний дисплей доступний і простий у використанні. Чіткі та зрозумілі символи меню і тексти сприяють інтуїтивній навігації  для управління кабельною нагрівальною системою. Програма персоналізованого програмування комфортних періодів обігріву встановлюється за декілька секунд і забезпечує оптимальний комфорт на кожен день.

Крім того, DEVIreg Touch має інтелектуальні функції, наприклад, таку як «Відкрите вікно» - автоматичне виключення підігріву підлоги при різкому падінні температури, коли вікно відчиняють для провітрювання.  DEVIreg Touch вимикає обігрів, фіксуючи недоцільні втрати електроенергії.

Доступ до найнеобхідніших функцій – «Вимикання», «Захист замерзання», «Від’їзд», «Таймер» -  здійснюється за допомогою спеціальної кнопки.

«Новий DEVIreg Touch – це продукт, розроблений з урахуванням побажань користувачів.  В ході тривалого і ретельного тестування модель неодноразово змінювали та доповнювали з огляду на побажання користувачів. Тепер ми знаємо, що вона повністю відповідає вимогам сучасності.

Регулятор має привабливий зовнішній вигляд, ним просто керувати за допомогою сенсорного дисплею, легко утримувати у чистоті та він має багато функцій, що роблять сучасне життя більш легким та комфортним.

До того ж на цю модель надається найбільша на ринку гарантія терміном 5 років».

Роботу моделі можна протестувати за допомогою віртуального DEVIreg Touch – точної копії цього унікального смартрегулятора. Програму можна знайти на сайті www.touch.devi.ua або зісканувати код швидкого доступу (QRкод) та завантажити з App Store бо Android market.

Детальніше:

BroshureDTouch (471,04kb)
DEVIreg Touch short intro (763,90kb)
karmannaya-broshura-touch (1,05Mb)


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!
Увага! Зміни в застосуванні саморегулюючого нагрівального кабелю!

17.06.2020


Через посилення в Європі екологічних стандартів та вимог саморегулюючий нагрівальний кабель DEVIpipeheat™ 10 застосовувати в трубопроводах з питною водою тепер не можна.
Чергова нагорода від Данфосс

18.02.2020


ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" отримало нагороду від Danfoss як найкращий сервісний центр в Україні в 2019 році.
Монтажна стрічка з кроком укладки 20мм

19.12.2019


Новинка: монтажна стрічка для кріплення ТОНКИХ нарівальних кабелів.

архів новин компанії ...