Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

 

      ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" пропонує для Вашого будинку системи грозозахисту FS та GROMOSTAR.

будинок_БЗС

     Система блискавкозахисту - це комплекс елементів для зниження наслідків удару блискавкі в будівлю, що складається з зовнішньої та внутрішньої систем блискавкозахисту.

      Система зовнішнього блискавкозахисту - це сукупність елементів (блискавкоприймачів, струмовідводів, заземлювачів) для перехоплення розряду блискавки та направлення його в землю, а це захищає споруду від ушкодження та займання.

      Блискавкозахист має бути спроектований і встановлений так, щоб при ударі блискавки в будинок увесь струм блискавки повинен бути спрямований в елементи заземлення та розсіяний в грунт. При цьому об'єкт захисту та люди в будівлі мають залишитись неушкодженими.

      Система зовнішнього блискавкозахисту буває ізольована або неізольована від будівлі, що захищається. Ізольована система використовується при займистому покритті даху чи стін, або при імовірності вибуху чи пожежі в місці її проходження. 

      Зовнішній блискавкозахист може бути виконаний з традиційними блискавкоприймачами THOR, або з активними блискавкоприймачами GROMOSTAR, які генерують на свому кінці високовольтні імпульси, а це перехоплює блискавку на більшій відстані та розширює зону захисту. 

      Система внутрішнього блискавкозахисту - це та частина системи блискавкозахисту, яка вирівнює грозові потенціали і (або) захищає від імпульсної перенапруги. Вирівнювання потенціалів в струмопровідних комунікаціях захищає електронне та електричне обладнання.

       Пристрої захисту від перенапруг використовуються в мережах живлення та в усіх мережах передачі даних (антени, інтернет, відеонагляд тощо). 

       У нас Ви придбаєте пристрої захисту від імпульсних перенапруг SALTEK (Чехія), до замовлення доступні більше 600 видів пристроів для всіх типів мереж.


       Проектування систем блискавкозахисту проводиться індивідуально, при потребі з виїздом на об'єкт, тому для отримання пропозиції зв'яжіться з нашими спеціалістами для узгодження переліку даних про будівлю.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...