Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

 

      ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" пропонує для Вашого будинку системи грозозахисту FS та GROMOSTAR.

будинок_БЗС

     Система блискавкозахисту - це комплекс елементів для зниження наслідків удару блискавкі в будівлю, що складається з зовнішньої та внутрішньої систем блискавкозахисту.

      Система зовнішнього блискавкозахисту - це сукупність елементів (блискавкоприймачів, струмовідводів, заземлювачів) для перехоплення розряду блискавки та направлення його в землю, а це захищає споруду від ушкодження та займання.

      Блискавкозахист має бути спроектований і встановлений так, щоб при ударі блискавки в будинок увесь струм блискавки повинен бути спрямований в елементи заземлення та розсіяний в грунт. При цьому об'єкт захисту та люди в будівлі мають залишитись неушкодженими.

      Система зовнішнього блискавкозахисту буває ізольована або неізольована від будівлі, що захищається. Ізольована система використовується при займистому покритті даху чи стін, або при імовірності вибуху чи пожежі в місці її проходження. 

      Зовнішній блискавкозахист може бути виконаний з традиційними блискавкоприймачами THOR, або з активними блискавкоприймачами GROMOSTAR, які генерують на свому кінці високовольтні імпульси, а це перехоплює блискавку на більшій відстані та розширює зону захисту. 

      Система внутрішнього блискавкозахисту - це та частина системи блискавкозахисту, яка вирівнює грозові потенціали і (або) захищає від імпульсної перенапруги. Вирівнювання потенціалів в струмопровідних комунікаціях захищає електронне та електричне обладнання.

       Пристрої захисту від перенапруг використовуються в мережах живлення та в усіх мережах передачі даних (антени, інтернет, відеонагляд тощо). 

       У нас Ви придбаєте пристрої захисту від імпульсних перенапруг SALTEK (Чехія), до замовлення доступні більше 600 видів пристроів для всіх типів мереж.


       Проектування систем блискавкозахисту проводиться індивідуально, при потребі з виїздом на об'єкт, тому для отримання пропозиції зв'яжіться з нашими спеціалістами для узгодження переліку даних про будівлю.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!
Увага! Зміни в застосуванні саморегулюючого нагрівального кабелю!

17.06.2020


Через посилення в Європі екологічних стандартів та вимог саморегулюючий нагрівальний кабель DEVIpipeheat™ 10 застосовувати в трубопроводах з питною водою тепер не можна.
Чергова нагорода від Данфосс

18.02.2020


ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" отримало нагороду від Danfoss як найкращий сервісний центр в Україні в 2019 році.
Монтажна стрічка з кроком укладки 20мм

19.12.2019


Новинка: монтажна стрічка для кріплення ТОНКИХ нарівальних кабелів.

архів новин компанії ...