Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

DEVI в Україні протягом 2013 проводить акцію - Стань передплатником і виграй! - Новини компанії. Новинки продукції DEVI.

DEVI в Україні протягом 2013 проводить акцію - Стань передплатником і виграй!
01.08 2013 | Прочитано: 2505


podpishis-i-vyigray Протягом 2013 кожен новий передплатник новин торгової марки DEVI на сайті www.devi.ua стає учасником розіграшу призів.

За словами фахівця з маркетингу DEVI Катерини Харченко, ця акція є одним із кроків у програмі інформаційно-навчальних заходів для фахівців, що працюють з кабельними нагрівальними системами: "Тепла підлога", антиобмерзання і сніготанення. "Дослідження показують, що сьогодні і фахівці (проектувальники, монтажники), і користувачі однаково потребують оперативної інформації про новинки і можливостях систем опалення. У зв'язку з цим ми готові надавати все більше необхідної експертної інформації і новин, а також давати відповіді на питання, задані через форму сайту або рекомендованим дзвінком ", - додала Катерина.

Для участі у кампанії "Стань передплатником і виграй!" необхідно:

1. Купити обладнання DEVI (нагрівальний мат DEVImat або нагрівальний кабель DEVIflex).
2. Знайти інформаційний флаєр в коробці з нагрівальним матом DEVImat або нагрівальним кабелем DEVIflex з кодом для реєстрації в кампанії.
3. Зайти на www.registration.devi.com або відсканувати QR-код на флаєрі.
4. Вибрати українську мову.
5. Зареєструватися і ввести код, вказаний на флаєрі.

Призи щомісячно отримує кожен третій новий передплатник. Розіграш проводиться автоматично. Імена переможців будуть щомісяця публікуватимуться на сайті www.devi.ua. Призи будуть доставлені переможцям кур'єрською службою.

Підписка на новини DEVI передбачає щомісячне отримання інформації про останні новини DEVI на свою електронну адресу. Стати новим передплатником на новини DEVI можна тільки один раз. Приз можна отримати тільки в той місяць, коли ви підписалися на новини. Призи не можуть обмінюватися на грошові еквіваленти або інші призи. Співробітники "Данфосс ТОВ" не мають права брати участь у розіграші.

Довідка:

Торгова марка DEVI була заснована в 1942 році і за весь період свого існування пройшла шлях від приватної фірми-майстерні до великого промислового підприємства, що виробляє і експортує рішення кабельного обігріву в 65 країн світу. У період об'єднання з найбільшою датської промисловою групою Danfoss Group в 2003 році, DEVI займала стабільну позицію основоположника і новатора в області кабельних електричних систем опалення для внутрішніх та зовнішніх установок. В Україні ТМ DEVI представлена ??з 1994 року і на сьогоднішній день є найбільш популярною в своєму сегменті. У квітні 2011 року в результаті тестування, проведеного Незалежним Дослідницьким Центром "ТЕСТ", продукція DEVI отримала знак якості "Відмінно".
архів новин компанії ...

Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...