Важлива інформація

Спецціна на терморегулятор DEVIreg smart 3810 грн!

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

DEVI в Україні протягом 2013 проводить акцію - Стань передплатником і виграй! - Новини компанії. Новинки продукції DEVI.

DEVI в Україні протягом 2013 проводить акцію - Стань передплатником і виграй!
01.08 2013 | Прочитано: 1590


podpishis-i-vyigray Протягом 2013 кожен новий передплатник новин торгової марки DEVI на сайті www.devi.ua стає учасником розіграшу призів.

За словами фахівця з маркетингу DEVI Катерини Харченко, ця акція є одним із кроків у програмі інформаційно-навчальних заходів для фахівців, що працюють з кабельними нагрівальними системами: "Тепла підлога", антиобмерзання і сніготанення. "Дослідження показують, що сьогодні і фахівці (проектувальники, монтажники), і користувачі однаково потребують оперативної інформації про новинки і можливостях систем опалення. У зв'язку з цим ми готові надавати все більше необхідної експертної інформації і новин, а також давати відповіді на питання, задані через форму сайту або рекомендованим дзвінком ", - додала Катерина.

Для участі у кампанії "Стань передплатником і виграй!" необхідно:

1. Купити обладнання DEVI (нагрівальний мат DEVImat або нагрівальний кабель DEVIflex).
2. Знайти інформаційний флаєр в коробці з нагрівальним матом DEVImat або нагрівальним кабелем DEVIflex з кодом для реєстрації в кампанії.
3. Зайти на www.registration.devi.com або відсканувати QR-код на флаєрі.
4. Вибрати українську мову.
5. Зареєструватися і ввести код, вказаний на флаєрі.

Призи щомісячно отримує кожен третій новий передплатник. Розіграш проводиться автоматично. Імена переможців будуть щомісяця публікуватимуться на сайті www.devi.ua. Призи будуть доставлені переможцям кур'єрською службою.

Підписка на новини DEVI передбачає щомісячне отримання інформації про останні новини DEVI на свою електронну адресу. Стати новим передплатником на новини DEVI можна тільки один раз. Приз можна отримати тільки в той місяць, коли ви підписалися на новини. Призи не можуть обмінюватися на грошові еквіваленти або інші призи. Співробітники "Данфосс ТОВ" не мають права брати участь у розіграші.

Довідка:

Торгова марка DEVI була заснована в 1942 році і за весь період свого існування пройшла шлях від приватної фірми-майстерні до великого промислового підприємства, що виробляє і експортує рішення кабельного обігріву в 65 країн світу. У період об'єднання з найбільшою датської промисловою групою Danfoss Group в 2003 році, DEVI займала стабільну позицію основоположника і новатора в області кабельних електричних систем опалення для внутрішніх та зовнішніх установок. В Україні ТМ DEVI представлена ??з 1994 року і на сьогоднішній день є найбільш популярною в своєму сегменті. У квітні 2011 року в результаті тестування, проведеного Незалежним Дослідницьким Центром "ТЕСТ", продукція DEVI отримала знак якості "Відмінно".
архів новин компанії ...

Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

DEVIreg™ Opti - новий терморегулятор для теплої підлоги по акційній ціні!

21.08.2018


Всього 2289грн - і новий терморегулятор DEVIreg™ Opti стане твоїм.
На Рівненщині через блискавку горіло два будинки.

26.07.2018


Відсутній грозозахист будинку - не зволікай!
Новий радіаторний терморегулятор Danfoss Eco

06.07.2018


Електронний радіаторний терморегулятор Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth® – новий інтелектуальний радіаторний терморегулятор другого покоління від Danfoss

архів новин компанії ...