Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

У квітні свій день народження в Україні відзначила торгова марка DEVI - Новини компанії. Новинки продукції DEVI.

У квітні свій день народження в Україні відзначила торгова марка DEVI
18.04 2013 | Прочитано: 1787


У квітні свій день народження в Україні зазначила торгова марка DEVI, що представляє кабельні нагрівальні системи: "Тепла підлога", антиобмерзання і сніготанення.

DEVIbirthday_2013 Перші поставки обладнання DEVI були ще в 1994 році, а офіс «ДЕВІ-Україна» відкрився 1 квітня 1998 року. Сьогодні продукція DEVI є найбільш популярною в своєму сегменті і представлена ??у всіх областях України. За роки роботи команди DEVI в Україні було створено чимало цікавих об'єктів, сформована і успішно працює мережа з понад 70 офіційних дилерів DEVI. Ними встановлено більше ста тисяч  систем "Тепла підлога" і зовнішніх систем антизледеніння.

Об'єкти DEVI

Внутрішні установки: комфортний підігрів підлоги - "Тепла підлога" - за допомогою тонкого мату в квартирах, на віллах, у спорткомплексах, косметичних кабінетах, саунах; а також повне опалення нагрівальними кабелями офісів, квартир, храмів і церков, котеджів, баз відпочинку, кафе , складських і технічних приміщень, приміщень на стадіонах, спеціалізованих шкіл та пр.

Зовнішні установки: системи сніготанення на дахах, щаблях, тротуарах, жолобах, у храмів, пам'яток, об'єктів культурно-національного надбання, на вокзалах, під'їзних дорогах, майданчиках стадіонів.

Спеціальні установки: обігрів банкоматів, басейнів, захист від замерзання водопровідних веж, підігрів пандусів паркінгу, лотків і воронок, система опалення ергономічного лежака в сауні, підігрів розпилювачів снігу, знімна система сніготанення на терасі, обігрів акваріумів, собачих будок і будиночків для котів, захист коренів дерев від замерзання, клумб, сушки для взуття та багато іншого.

Системами розтоплення снігу DEVI був обладнаний ряд інфраструктурних об'єктів в рамках підготовки до ЄВРО-2012. Зокрема, DEVI стала постачальником устаткування для НСК "Олімпійський" у Києві, аеропорту "Бориспіль", а також Львівського, Донецького і Дніпропетровського стадіонів.

У листопаді 2011 року реалізовано безпрецедентний для України проект: нагрівальний кабель DEVI був встановлений під тротуаром в одному з найбільш травмонебезпечних місць в м. Тернополі, де раніше в зимовий час траплялося безліч травм пішоходів через падінь.

Замовники DEVI

Серед замовників Національний банк України, посольства, МОЗ України, аеропорт Бориспіль, залізничні вокзали в Донецьку та Дніпропетровську, гірськолижний комплекс "Буковель", палац спорту в Донецьку; готелю Hyatt в Києві, "Прем'єр Палас" і "Вікторія" в Донецьку і багато інших .

Висока оцінка продукції

У квітні 2011 року в результаті тестування, проведеного Незалежним Дослідницьким Центром "ТЕСТ", продукція DEVI отримала знак якості "Відмінно".

"Застосування систем кабельного обігріву DEVI можливо практично на будь-якому об'єкті - це не раз довели на ділі дистриб'ютори DEVI в Україні. Останнім часом зріс попит на установки наших систем сніготанення на дахах, а також на захисту від намерзання льоду на грунті (антизледеніння ступенів, рамп , пандусів). Компанія DEVI залишається новатором у своїй галузі. У 2012 році був випущений терморегулятор нового покоління - смартрегулятор DEVIreg Touch, який відразу завоював популярність серед монтажників і кінцевих покупців. Співробітники компанії постійно працюють над удосконаленням обладнання і підвищенням якості сервісу ", - коментує Віктор Драчук, керівник напрямку електроопалення DEVI ("Данфосс ТОВ").
архів новин компанії ...

Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...