Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Православні храми України встановлюють кабельні системи опалення, сніготанення та антизледеніння - Новини компанії. Новинки продукції DEVI.

Православні храми України встановлюють кабельні системи опалення, сніготанення та антизледеніння
23.05 2013 | Прочитано: 1429


Church_DEVI Українців можна назвати релігійної нацією. У період з 2011 до початку 2013 року в Українській Православній Церкві було відкрито шість нових єпархій. До теперішнього часу Українська Православна Церква складається з 51 єпархії. А загальна кількість парафій до кінця 2012 року склало 11 393. Храми продовжують будуватися і реконструюватися.

Традиції будівництва храмів формувалися протягом багатьох століть, підкоряючись строгим канонам. А останнім часом все частіше використовуються сучасні технології, які дозволяють створити ще більш комфортні умови для служителів і прихожан, у тому числі в холодну пору року, і повністю усунути можливість утворення полою й бурульок, які несуть ризик здоров'ю та життю людей.

Сьогодні для опалення храмів і церков використовують електричні кабельні системи. Катерина Харченко, маркетолог бренду DEVI в Україні зазначила: "Дилери DEVI в Україні більше 15 років займаються установкою кабельних нагрівальних систем на різних об'єктах. І все частіше до них звертаються із запитом про встановлення системи опалення та сніготанення. Тільки за 2012 рік понад 20 храмів України були обладнані, а всього за останні 15 років кілька сотень храмів, церков і молитовних будинків встановили кабельні системи ".

Віктор Драчук, керівник напрямку електроопалення DEVI ("Данфосс ТОВ") прокоментував: "Вибір кабельних нагрівальних систем для опалення храмів невипадковий. Використання будь-яких видимих ??нагрівальні приладів у церквах недоцільно, оскільки вони порушують гармонію інтер'єру. До того ж установка конвекційних засобів обігріву - радіаторів і конвекторів - у приміщеннях з високою стелею менш ефективна. Адже тут важливий тепловий комфорт на рівні підлоги, а не під стелею, куди "відлітає" тепло від радіаторів. С "теплою підлогою" навіть у найлютіші морози температура в храмі не опускається нижче нормованих + 14. З іншого боку, тепло потрібно і на водостічній системі храмів для того, щоб повністю усунути можливість утворення небезпечних полоїв і бурульок ".

Яскравим прикладом раціонального рішення в тепло забезпеченні є дерев'яна церква Різдва Пресвятої Богородиці в Києві і храм Вознесіння Господнього в місті Дубно. Наприклад, зал храму у Дубно для економії енергії розділений на чотири частини. Дві основні частини приміщення управляються терморегуляторами DEVIreg, які дозволяють програмувати опалення на кожен день тижня. До того ж вони обладнані інтелектуальним таймером, який виключає несвоєчасне включення опалення. У частині приміщення, де священик здійснює літургію, безпосередньо на дерев'яну підлогу укладені нагрівальні мати DEVIdry ™, які не потребують заливки цементним розчином. Повний обігрів в 2012 році встановлено у церквах у м. Березне та с. Крупова Рівненській області, а також в побудованій ще князем Потоцьким церкви в м. Шепетівка Хмельницької області та інших храмах по всій Україні. Крім того, кабельні системи використовуються для танення снігу й льоду на ступенях церков. Зокрема, така установка була зроблена на східцях Свято-Миколаївського храму в м. Донецьку.

"Кабельна система для обігріву та захисту від снігу та льоду є ефективним і недорогим рішенням. Вона не вимагає додаткового обслуговування протягом усього терміну експлуатації, безпечна і захищена від механічних пошкоджень. Нагрівання приміщення йде у напрямку від підлоги до стелі. З точки зору особливостей конструкції і експлуатації в таких об'єктах, як храми, вона незамінна ", - зазначив Віктор Драчук.
архів новин компанії ...

Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Нові датчики температури для Danfoss Link

26.08.2019


Пропонуємо до замовлення Danfoss Icon™ RT та Danfoss Icon™ RT IR.
DEVIreg™ Opti - новий терморегулятор для теплої підлоги по акційній ціні!

21.08.2018


Всього 2289грн - і новий терморегулятор DEVIreg™ Opti стане твоїм.
На Рівненщині через блискавку горіло два будинки.

26.07.2018


Відсутній грозозахист будинку - не зволікай!
Новий радіаторний терморегулятор Danfoss Eco

06.07.2018


Електронний радіаторний терморегулятор Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth® – новий інтелектуальний радіаторний терморегулятор другого покоління від Danfoss

архів новин компанії ...