Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Модернізація енергетично неефективних систем

   38256 На сьогодні питання зменшення споживання енергії, що витрачається на підігрів осель, цікавить кожного. Звичайно, не існує однозначного та простого вирішення такого завдання. Інтернет заповнений пропозиціями по придбанню "чарівних" котлів,що споживають в декілька разів менше енергії, ніж звичайні, електропанелей, що при мізерній потужності обігрівають величезні площі, тощо. Потрібно чітко усвідомлювати, що такі оголошення з дійсністю не мають майже нічого спільного. Закон збереження енергії та елементарні принципи теплотехніки швидко приводять покупця до тями. Насправді, усі сучасні котли мають приблизно одинакову ефективність, тому джерело тепла, що споживає мало енергії, настільки ж мало і віддає тепла в систему опалення.  А задача системи опалення - компенсувати тепловтрати будинку. Шляхів для втрат тепла маса - це стіни, підлога та стеля приміщень, вікна, втрати тепла при вентиляції приміщень та ін. Причому споживання енергії на опалення буде тим більше, чим нижча температура буде на вулиці, і чим вищу температуру ми хочемо отримати всередині.

     Звичайно, потрібне комплексне утеплення будівель з установкою сучасних вікон, дверей, утеплення стін, стелі та підлоги з доведенням рівня їх ізоляції хоча б до рівня, прописаного в ДБН. Але є шляхи зменшення затрат на опалення з значно меншим бюджетом. Часто системою опалення користуються в ручному режимі - при зміні температури за вікном користувач змінює температуру на котлі. Таке загальне регулювання присутнє в системах централізованого опалення старих багатоквартирних будинків, і мабуть кожен мав нагоду оцінити "переваги" таких систем. Кімнати, вікна яких виходять на південь, можуть в зимові сонячні дні перегріватись. При сильних морозних вітрах кімнати з боку вітру будуть переохолоджуватись. Температуру на котлі користувач задає, спираючись на найхолоднішу кімнату. В решті кімнат температура при цьому буде вища за комфортну. До того ж зовнішні та внутрішні фактори змінюються постійно, навіть коли вдома нікого немає, і немає кому змінити налаштування котла.  А перегрів на лише на один градус збільшує затрату енергії на 5-7%. Ось це і основним шляхом до економії. Якщо точно підтримувати температуру в кожній кімнаті окремо, можна суттєво заощадити. Для цього при опаленні з допомогою радіаторів використовують термоголовки, а при підлоговому опаленні кімнатні терморегулятори різних типів. Термоголовка з класом енергоефективності "А" дає гарантовану економію 20% в порівнянні з ручним регулюванням!!! Терморегулятор котла такої економії не дасть, так як його датчик температури розміщений в одній кімнаті, тому комфортна температура підтримується лише там. Ще більшу економію дає пониження температури до економного рівня в той час, коли кімнатою не користуються. Приміром, санвузол та кухня використовуються вранці та ввечері по кілька годин. Спальня потрібна лише вночі. Якщо в решту часу температуру знижувати, то економія енергоносія може досягати 42% в порівнянні з ручним регулюванням. Саме тому терморегулятори з таймером є пріорітетними при створенні енергоощадних систем опалення. 

     Ми можемо запропонувати Вам модернізацію системи опалення для отримання можливості регулювання та підтримання температури в кожній кімнаті окремо, а також системи з керуванням усіма кімнатами з одного центрального пульта по безпровідній технології, що мінімізує або повністю виключає потребу руйнувати оздоблювальні матеріали на стінах Ваших кімнат.

     Капітальні затрати на влаштування регульованої системи опалення окупаються дуже швидко за рахунок зменшення експлуатаційних затрат, і вже за кілька опалювальних сезонів Ви щозими залишатимите в бюджеті родини чималі суми.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...