Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Датчик вологості для системи захисту від замерзання водостічних воронок

Додатковий датчик вологості для системи захисту від замерзання водостічних воронок плоского даху, ПП Андрійчук, м.Рівне.

5

Розміщення датчика на по-верхні даху має таку особли-вість: з початком опадів система вмикається вчасно, але при роботі системи навколо водозбірної воронки залишався шар криги/снігу товщиною близько 15мм (висота датчика), так як поверхня датчика вже була суха і система вимикалась. Збільшення часу післяпрогріву системи бажаного ефекту не давало. Потрібно було отримувати інформацію про наявність опадів в площині даху. Заглиблення самого датчика в поверхню даху категорично відкидалось підрядником, що виконував перед тим гідроізоляцію даху єврорубероїдом і не бажав  відповідати за можливі наслідки такого втручання в конструкцію рулонного покриття.

Розв’язати таке завдання вдалося лише з допомогою розробки та самостійного виготовлення додаткового датчика вологості. Він являє собою аркуш фольгованого текстоліту розміром приблизно 150x150мм з двома струмопровідними ділянками та протравленою ізоляційною смужкою між ними. Ці ділянки сполучені провідниками з доріжками на основному датчику.

До-датковий датчик лежить на поверхні даху під лініями нагрівального кабеля та за-кріплений на них пластиковими хомутами, завдяки чому не зміщується та підігрівається від самого кабеля при роботі системи.

Відгуки керівника проекту: Модернізація системи з допомогою додаткового датчика вологості дозволила терморегулятору отримувати коректну інформацію про наявність во-логи в зоні водозбірної воронки.

Відгуки користувача: При експлуатації системи зимою 2010/2011 року спостерігалась неефективна робота системи в автоматичному режимі, але після уста-новки додаткових датчиків вологості система в повному обсязі виконує покладені на неї завдання.

Технічні дані:

Замовник : ТОВ «Реноме-Євробуд»
Місце:  м.Рівне, ЖК «Гетьман Виговський»
Система: захист від замерзання водостічної системи та водозбірних воронок плоского даху.    Тип  регулятора: Devireg 850, датчики для даху.
Тип  кабеля:  DTCE-30.
Рік  установки:  2010р   


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!
Увага! Зміни в застосуванні саморегулюючого нагрівального кабелю!

17.06.2020


Через посилення в Європі екологічних стандартів та вимог саморегулюючий нагрівальний кабель DEVIpipeheat™ 10 застосовувати в трубопроводах з питною водою тепер не можна.
Чергова нагорода від Данфосс

18.02.2020


ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" отримало нагороду від Danfoss як найкращий сервісний центр в Україні в 2019 році.

архів новин компанії ...