Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Запитання-відповіді. Чи безпечнi системи пiдлогового опалення?

Чи безпечнi системи пiдлогового опалення?

Система пiдлогового опалення на основi кабелiв DEVI є абсолютно безпечною. На всi компоненти є сертифiкати вiдповiдностi Держстандарту України, висновки МОЗ України. Системи такого роду протягом кiлькох десяткiв рокiв використовуються в скандинавських країнах, якi вiдомi своїми жорсткими вимогами до безпеки. Виробництво сертифiковано по ISO9001, ISO14001.

Скiльки коштує метр квадратний "теплої пiдлоги"?

Нажаль, точної вартостi квадратного метра системи пiдiгрiву пiдлоги назвати неможливо, оскiльки цiна iстотно залежатиме вiд величини площi, на яку встановлюватиметься система, обраного типу терморегулятора та Ваших вимог до роботи системи.
Для визначення орiєнтовної вартостi комплектацiї для монтажу "теплої пiдлоги" телефонуйте для консультації.

Що входить в комплект системи?

Комплект системи "тепла пiдлога" складається з одножильного адо двожильного нагрiвального кабеля або мата, терморегулятора, гофротрубки для давача пiдлоги та монтажної стрiчки для закрiплення кабеля на поверхнi стяжки.

Який розчин необхiдний для заливання пiдлоги?

Для заливання цементно-пiсчаної стяжки при монтажi "теплих пiдлог" в побутових примiщеннях придатними є практично довiльнi сумiшi для заливу, проте вони не мають мiстити в собi гострих уламкiв камiння. Детально правила встановлення описано тут.

На скiльки пiднiметься рiвень пiдлоги?

В залежностi вiд обраного типу нагрiвального елемента - мат чи кабель - рiвень пiдлоги пiднiметься на рiзну величину. Так, при використаннi кабелiв рiвень пiдлоги пiднiметься в середньому на 2-6 см, тодi як при використаннi нагрiвального мата завдяки особливостям його конструкцiї можна досягти мiнiмального пiдйому рiвня всього на 1 см.

Чи можна використовувати кабель або мат DEVI у вологих примiщеннях?

Так. Такi системи досить широко використовуються в ванних, душових або басейнах. Оболонка кабеля та кiнцевi муфти водонепроникнi, контроль iзоляцiї перевiряється на виробництвi у водяних ваннах напругою до 10.000 Вольт.
Грамотне пiдключення до електричної мережi та застосування ПЗВ в ланках живлення забезпечать Вам абсолютно безпечну роботу системи.

Чи можна змонтувати систему власноруч?

Можна, але суворо дотримуючись iнструкцiї з монтажу, яка додається до кожного комплекта.

Чи можна пiдключати систему "тепла пiдлога" без терморегулятора?

Ми наполегливо радимо монтувати системи "тепла пiдлога" з використанням терморегуляторiв, оскiльки вiдмова вiд регулятора тягне за собою надмiрне споживання електроенергiї, вiдсутнiсть будь-якого контролю за температурою поверхнi пiдлоги та призводить до iстотного збiльшення ймовiрностi виходу з ладу нагрiвального кабеля.

Як працює система "тепла пiдлога"?

Терморегулятор вiдслiдковує температуру пiдлоги, та при досягненнi попередньо заданої користувачем температури, вiдключає кабель вiд живлення. Тобто кабель включається лише на час, необхiдний для нагрiву пiдлоги до необхiдної температури, потiм автоматично вiдключається, пiсля чого цикл роботи повторюється.

Як швидко прогрiвається пiдлога?

В залежностi вiд конструкцiї, типу та товщини пiдлоги вихiд на режим складає вiд кiлькох хвилин до кiлькох дiб. Тому ми наполегливо радимо примусово не вимикати систему протягом часу її використання, а просто доручити керування нагрiвом регулятору.

Скiльки буде споживати встановлена система "тепла пiдлога"?

Як правило, навести бiльш-менш точнi данi неможливо, оскiльки експлуатацiйнi витрати електроенергiї залежать вiд багатьох факторiв оточуючого середовища та вiд вимог замовника до температури пiдлоги, але середньостатистично вiдомо, що "тепла пiдлога" в побутовому житловому примiщеннi працює сумарно приблизно бiля 8 год на добу.

Чи може встановлена система працювати в якостi основної системи опалення?

Так, може. Кабельнi системи опалення такого роду встановленi та успiшно функцiонують.

Якi термiни гарантiйних зобов"язань?

Термiн гарантiї на кабельнi системи "тепла пiдлога" складають 10 рокiв, а на терморегулятори - 2 роки. Гарантiя дiйсна також за умови самостiйного монтажу системи безпосередньо силами замовника (умови гарантiї читайте тут).

Скiльки коштує метр погонний обiгрiву водостоку або ринви?

Фiксованої цiни обiгрiву метру водостоку надати неможливо. Все залежатитме вiд конструкцiї даху, планування покрiвлi, теплотехнiчних характеристик покрiвлi даху.

Як розрахувати вартiсть системи обiгрiву для мого даху?

Для розрахунку вартостi системи звернiться до нас з готовими кресленнями покрiвлi даху або планом горища.

Скiльки коштує пiдiгрiв сходiв (в"їзду в гараж, пiдiгрiв вiдкритої площi)?

Достеменно точної вартостi квадратного метра системи пiдiгрiву вiдкритої площ назвати неможливо, оскiльки цiна iстотно залежатиме вiд величини площi, на яку встановлюватиметься система, та Ваших вимог до роботи системи.
Орiєнтовна вартiсть квадратного метра пiдiгрiву зовнiшнiх площ коливається в межах 25-35 євро за квадратний метр.

Чи безпечно прокладати нагрiвальний кабель вiдкрито по даху?

З точки зору електробезпеки всi системи такого роду абсолютно безпечнi, оскiльки захищенi диференцiйними реле вiд витiкання струму.
З точки зору надiйностi виконання кабелiв, то пропонованi нами кабелi DEVI є одними з небагатьох резистивних кабелiв, якi можна вiльно вкладати на дах, оскiльки кабелi DEVI витримують дiю ультрафiолетових променiв, що пiдтверджено протоколами випробувань, а також i нами на власному досвiдi.

Якi термiни гарантiйних зобов"язань?

На всi кабельнi системи, встановленi на дахах, надаються гарантiйнi зобов"язання на 5 рокiв (на апаратуру регулювання - 2 роки).
На всi кабельнi системи, встановленi на вiдкритих площах в бетонних стяжках (гаражi, сходи, площi тощо) , надаються гарантiйнi зобов"язання на 10 рокiв (на апаратуру регулювання - 2 роки).


Якщо пiсля перегляду цiєї сторiнки у Вас всеж таки залишились питання, будь-ласка, звертайтесь до нас.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...