Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Укладка теплої підлоги. Укладка теплого пола.

Загальні правила встановлення

1.Нагрiвальний кабель повинен застосовуватись вiдповiдно до рекомендацiй виробника.

2. Пiдключення до живлення повинно проводитись стацiонарно (не через розетку) i у вiдповiдностi до iснуючих правил ПУЕ.

3. Кабель та атерморегулятор повиннi пiдключатись через диференцiйне реле зi струмом вимикання не бiльше за 30мА

4. Пiдключення нагрiвального кабеля має проводитись лише квалiфiкованим електриком

5. Необхiдно суворо дотримуватсь рекомендованої та максимально допустимої величини потужностi на один квадратний метр площi

6. Важливо щоби конструкцiя пiдлоги була була добре iзольована знизу вiдповiдно до будiвельних норм з метою зменьшення втрат вниз. Iнший важливий елемент теплоiзоляцiї - вертикальна iзоляцiя крайових зон (перехiд пiдлога-зовнiшня стiна). Вона повинна бути ефективною для запобiгання втрат тепла через стiни.

7. Нагрiвальний кабель заборонено вкорочувати, подовжувати, пiддавати механиiчним розтягам та навантаженням. Необхiдно запобiгати пошкодженню iзоляцiї кабеля.

8. Основа, на яку вкладатиметься кабель, має бути очищеною вiд смiття та гострих уламкiв.

9. Дiаметр згину кабеля повинен бути не менше 6 дiаметрiв самого кабеля.

10. Лiнiї кабеля не повиннi перетинатись чи доторкатись одна до одної.

11. Нагрiвальний кабель має бути заземленим вiдповiдно до норм ПУЕ та СніП

12. До та пiсля заливки кабеля необхiдно замiрити опiр кабеля та опiр iзоляцiї. Опiр кабеля має вiдповiдати вказаному на муфтi в дiапазонi -5%...+10%. Опiр iзоляцiї необхiдно перевiряти приладом з робочою напругою 500- 1000Вольт.

13. Для керування кабельною системою необхiдно обов'язково використовувати терморегулятори devireg.

14. Необхiдно накреслити план з вказанням мiсця розташування муфт, холодного кiнця кабеля, зазначити напрямок укладання, крок та потужнiсть.

15. При вкладаннi одножильного кабеля необхiдно пам'ятати, що вiн має два "холодних кiнця" i вони обидва мають пiд'єднуватись до регулятора, тобто необхiдно повернути iнший кiнець до мiсця встановлення регулятора.

16. Вкладання кабеля при низьких температурах може створювати незручностi оскiльки оболонка кабеля стає жорсткою. Ця проблема вирiшується шляхом розмотки кабеля та пiдключення на короткий час до мережi живлення.

17. Забороняється пiдключати до живлення нерозмотаний кабель!

18. Не рекомендується вкладати кабель при температурах нижчих за -5 градусiв.

Правила встановлення в бетонi.

1. Необхідно визначити місце встановлення регулятора та при необхідності зробити штробу в стіні для проводки та монтажної коробки

2. Нагрівальний кабель розкладається рівномірно по поверхні підлоги, обходячи труби та ділянки, призначені для ванн, шаф, масивних меблів тощо.

3. Для простоти та міцності укладки рекомендовано використовувати металічну монтажну стрічку devifast, яка має кріплення через кожні 2,5см. Крок розкладання стрічки - 30-50см. Стрічка має бути міцно прикріплена до основи цвяхами, дюбелями, шурупами тощо.

4. Давач температури на проводі поміщають в гофровану гнучку трубку діаметром 13-20мм. Гофротрубка має бути прокладена по підлозі і потім по стіні до монтажної коробки, в якій вподальшому буде встановлено терморегулятор. Відстань прокладання трубки від стіни по підлозі - коло 1м. Трубка має забезпечувати заміну давача температури через монтажну коробку (отвір в стіні). Вона має бути загрушена(захищена) від попадання розчину на кінці, який буде знаходитись в стяжці. Гофротрубка з давачем кріпиться між витками кабеля (з відкритого боку петлі) на одному рівні з кабелем або вище.

5. Необхідно заливати кабель з підвищеною обережністю та акуратністю. Розчин для заливки не має містити гострих камнів.

6. Нагрівальний кабель та муфта кабеля мають бути повністю залитими розчином. При продавленні нагрівального кабеля в теплоізоляцію або утворення повітряних кішень навколо кабеля температура самого кабеля може перевищити допустиму та пошкодити його.

7. Якщо конструкція підлоги є "холодною" - знаходиться на грунті, балконній плиті, над проїздом, неопалюваними підвалами тощо - обов'язково необхідно установка теплоізолятора товщиною не менш 20мм. Для інших випадків наявність теплоізоляції носить рекомендативний характер. Використовуйте спеціальні ізоляційні матеріали для підлог.

8. Якщо виникає технологічна необхідність встановлення кабеля безпосередньо на теплоізоляцію, можна використати сталеву сітку з дрібним вічком та діаметром дроту не менше 1 мм. Переконайтесь, що контакт між кабелем та теплоізоляцією виключено на всій поврехні укладання кабеля. Для запобігання такому випаку мона рекомендувати проведення попередньої укладки тонкого шару розчину на теплоізоляцію, а потім встановлювати кабель.

9. При укладці кабеля в цементно-пісчану стяжку забороняється його підключення до джерела живлення до повного висихання розчину ! (28 діб) При заливці іншими типами розчинів необхідно виконувати рекомндації їх виробників. Завжди при визначенні конструкції підлоги необхідно керуватись будівельними нормами та правилами і рекомендаціями виробників матеріалів.

10. Нагрівальний кабель повинен керуватись терморегулятором. При комфортному опаленні використовується терморегулятор з давачем підлоги, а при повному опаленні - з давачами температури підлоги для обмеження максимально допустимої, та давачем повітря для керування температурою в приміщенні. Максимально допустима температура поверхні дерев'яної підлоги, покладеної безпосередньо на бетон, рівна 27 градусів; зазвичай допустимо для дерев'яних підлог з товщинами стяжки більше 15мм обмеження 30 градусів, 20 мм і більше - 35 градусів.

11. Стабілізація температури в приміщенні відбудеться на 1-3 день після включення системи. Цей час залежить від конструкції підлоги та глибини занурення кабеля.

12. При механічних пошкодженнях кабеля пошук місця пошкодження значно полегшується , якщо відома схема трасування кабеля. Тому необхідно накреслити план з вказанням місць розміщення муфт, крок укладки, напрямку укладки, потужність. Використовуйте спеціальні сторінки та рекомендації в " Інструкції з встановлення", яка постачається з кожною коробкою кабеля!


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...