Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Силіконовий кабель DEVI. Силиконовый кабель DEVI.

Силіконовий кабель DEVI


Силіконовий нагрівальний кабель з ізоляцією із силікону (силіконовий кабель) був спеціально розроблений фірмою DEVI для застосування в тих випадках, коли ізоляція кабелів піддається впливу екстремальних температур.

Силіконовий кабель є термостійким і може тривало працювати при температурі навколишнього середовища до +170 ° С включно. Висока стійкість силіконовій ізоляції по відношенню до несприятливих умов зовнішнього середовища дозволяє використовувати ці кабелі і при низьких температурах.

Фірма DEVI виробляє одножильні силіконові кабелі DSIX з одиночною ізоляцією без екрану. Максимально допустима робоча температура поверхні для силіконових кабелів +170 ° С. Максимально допустима потужність 40 Вт на погонний метр. Діаметр кабелю 3-4 мм.
Силіконовий кабель виробництва DEVI зазвичай використовують для підігріву труб, коли необхідна висока температура (більше 50 ° С) або висока потужність (до 40 Вт / м)

DSIX small

Силіконовий кабель встановлюється точно так само як і резистивні нагрівальні кабелі Deviflex.

Силіконовий нагрівальний кабель не повинен контактувати з штучними або натуральними жирами або маслами із-за загрози руйнування ізоляції!

Системи на основі силіконових нагрівальних кабелів зазвичай управляються терморегуляторами Devireg 330 з температурним діапазоном +30 ... +90 ° С або +60 ... +160 ° С.

Як нагрівальний елемент для силіконових кабелів (провідника) зазвичай використовуються сплави нікель - хром, мідно нікелевий сплав або мідь, яка спірально намотується на скловолокнисту основу. В якості ізоляції застосовується силіконова гума однорідний і концентрично екструдована на провідник.

Колір кабелю в основному - коричневий, але може бути виготовлений і в будь-якому іншому кольорі. Силіконовий кабель - краще рішення для Вас.

При тестуванні на пробій силіконових кабелів, подається змінна (50 - 60 Гц) напруга від 0 до напруги в 5 разів превищуючого стандартна напруга для нагрівального елемента. Випробуваний зразок повинен витримати тестування на пробій, без руйнування на протязі 0.15 сек.

Силіконовий кабель поставляється на дерев'яних котушках.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...