Важлива інформація

Спецціна на терморегулятор DEVIreg smart 3810 грн!

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Силіконовий кабель DEVI. Силиконовый кабель DEVI.

Силіконовий кабель DEVI


Силіконовий нагрівальний кабель з ізоляцією із силікону (силіконовий кабель) був спеціально розроблений фірмою DEVI для застосування в тих випадках, коли ізоляція кабелів піддається впливу екстремальних температур.

Силіконовий кабель є термостійким і може тривало працювати при температурі навколишнього середовища до +170 ° С включно. Висока стійкість силіконовій ізоляції по відношенню до несприятливих умов зовнішнього середовища дозволяє використовувати ці кабелі і при низьких температурах.

Фірма DEVI виробляє одножильні силіконові кабелі DSIX з одиночною ізоляцією без екрану. Максимально допустима робоча температура поверхні для силіконових кабелів +170 ° С. Максимально допустима потужність 40 Вт на погонний метр. Діаметр кабелю 3-4 мм.
Силіконовий кабель виробництва DEVI зазвичай використовують для підігріву труб, коли необхідна висока температура (більше 50 ° С) або висока потужність (до 40 Вт / м)

DSIX small

Силіконовий кабель встановлюється точно так само як і резистивні нагрівальні кабелі Deviflex.

Силіконовий нагрівальний кабель не повинен контактувати з штучними або натуральними жирами або маслами із-за загрози руйнування ізоляції!

Системи на основі силіконових нагрівальних кабелів зазвичай управляються терморегуляторами Devireg 330 з температурним діапазоном +30 ... +90 ° С або +60 ... +160 ° С.

Як нагрівальний елемент для силіконових кабелів (провідника) зазвичай використовуються сплави нікель - хром, мідно нікелевий сплав або мідь, яка спірально намотується на скловолокнисту основу. В якості ізоляції застосовується силіконова гума однорідний і концентрично екструдована на провідник.

Колір кабелю в основному - коричневий, але може бути виготовлений і в будь-якому іншому кольорі. Силіконовий кабель - краще рішення для Вас.

При тестуванні на пробій силіконових кабелів, подається змінна (50 - 60 Гц) напруга від 0 до напруги в 5 разів превищуючого стандартна напруга для нагрівального елемента. Випробуваний зразок повинен витримати тестування на пробій, без руйнування на протязі 0.15 сек.

Силіконовий кабель поставляється на дерев'яних котушках.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

DEVIreg™ Opti - новий терморегулятор для теплої підлоги по акційній ціні!

21.08.2018


Всього 2289грн - і новий терморегулятор DEVIreg™ Opti стане твоїм.
На Рівненщині через блискавку горіло два будинки.

26.07.2018


Відсутній грозозахист будинку - не зволікай!
Новий радіаторний терморегулятор Danfoss Eco

06.07.2018


Електронний радіаторний терморегулятор Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth® – новий інтелектуальний радіаторний терморегулятор другого покоління від Danfoss

архів новин компанії ...