Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Devimat. Нагрівальний мат devi. Нагрівальні мати devimat.

Якщо вам необхіда надтонка тепла підлога, нагрівальні мати можуть стати оптимальним варіантом для створення недорогої та ефективної системи опалення. Мат представляє з себе монтажну сітку з прикріпленим до неї нагрівальним кабелем. Порізавши сітку в необхідному місці, можна розгорнути мат по необхідній Вам формі, що дає можливість встановлювати теплі підлоги в будь-якому приміщенні без особливих витрат часу і коштів.

devi-devimat-1

Сучасні тонкі теплі підлоги комплектуються двома основними типами матів - з одножильним і двожильним кабелем:

  • При використанні одножильного кабелю укладання проводиться від термостата. Для підключення необхідно підвести два кінці кабелю в монтажну коробку.   
  • При використанні двожильного кабелю нагрівальні мати підключаються до термостата з одного боку, так як такий кабель оснащений кінцевою муфтою і поворотною жилою. При цьому другий кінець кабелю залишається там, де закінчується укладка. Такий спосіб укладання особливо ефективний у приміщеннях з нестандартною або складною конфігурацією, завдяки чому істотно полегшується процес монтажу і, відповідно, зменшуються витрати.
devimat-1h devimat-2h
Одножильні нагрівальні мати Двужильні нагрівальні мати

Особливості та переваги нагрівальних матів:

Існує кілька причин для того, щоб використовувати нагрівальний мат: купити його особливо корисно в тому випадку, якщо висота конструкції підлоги обмежена, тому потрібне застосування надтонких технологій. Така технологія дозволяє домогтися такого ж результату, як і у випадку монтажу теплої підлоги при капітальному будівництві або ремонті. Для більш довгострокової роботи такої системи необхідно використовувати терморегулятор для теплої підлоги.

Використання вбудованих нагрівальних матів під плитку дозволяє перетворити всю підлогу в єдине джерело тепла, а його поверхня при цьому перетворюється в панель, яка рівномірно випромінює тепло. Температура теплої підлоги зазвичай перевищує загальну температуру в приміщенні на 2-4 градуси залежно від висоти стель.

Це дає такі переваги, як рівномірне прогрівання всього приміщення по висоті та відсутність циркуляції холодного повітря від стелі до підлоги, що зазвичай відбувається при використанні застаріваючої системи опалення у вигляді настінних радіаторів. Краще всього купити і встановити нагрівальний мат відразу, так як в цьому випадку ви не тільки отримаєте комфортну опалювальну систему, але і заощадите гроші, які зазвичай витрачаються на опалення.

Крім того, завдяки автоматичному управлінню температурою нагріву користувач отримує дві основні переваги:

  • Створення комфортної обстановки не вимагає його участі;
  • Система самостійно знижує енергоспоживання у випадку, якщо необхідна температура в приміщенні досягнута, що так само дозволяє оптимізувати витрати на енергозабезпечення.

Нагрівальні мати можна використовувати в якості:

  • основної системи опалення в котеджах, окремо розташованих будинках і тих випадках, коли немає можливості підключення до центрального опалення;
  • додаткової системи для отримання максимального комфорту.

Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Нові датчики температури для Danfoss Link

26.08.2019


Пропонуємо до замовлення Danfoss Icon™ RT та Danfoss Icon™ RT IR.
DEVIreg™ Opti - новий терморегулятор для теплої підлоги по акційній ціні!

21.08.2018


Всього 2289грн - і новий терморегулятор DEVIreg™ Opti стане твоїм.
На Рівненщині через блискавку горіло два будинки.

26.07.2018


Відсутній грозозахист будинку - не зволікай!
Новий радіаторний терморегулятор Danfoss Eco

06.07.2018


Електронний радіаторний терморегулятор Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth® – новий інтелектуальний радіаторний терморегулятор другого покоління від Danfoss

архів новин компанії ...