Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Devimat. Нагрівальний мат devi. Нагрівальні мати devimat.

Якщо вам необхіда надтонка тепла підлога, нагрівальні мати можуть стати оптимальним варіантом для створення недорогої та ефективної системи опалення. Мат представляє з себе монтажну сітку з прикріпленим до неї нагрівальним кабелем. Порізавши сітку в необхідному місці, можна розгорнути мат по необхідній Вам формі, що дає можливість встановлювати теплі підлоги в будь-якому приміщенні без особливих витрат часу і коштів.

devi-devimat-1

Сучасні тонкі теплі підлоги комплектуються двома основними типами матів - з одножильним і двожильним кабелем:

  • При використанні одножильного кабелю укладання проводиться від термостата. Для підключення необхідно підвести два кінці кабелю в монтажну коробку.   
  • При використанні двожильного кабелю нагрівальні мати підключаються до термостата з одного боку, так як такий кабель оснащений кінцевою муфтою і поворотною жилою. При цьому другий кінець кабелю залишається там, де закінчується укладка. Такий спосіб укладання особливо ефективний у приміщеннях з нестандартною або складною конфігурацією, завдяки чому істотно полегшується процес монтажу і, відповідно, зменшуються витрати.
devimat-1h devimat-2h
Одножильні нагрівальні мати Двужильні нагрівальні мати

Особливості та переваги нагрівальних матів:

Існує кілька причин для того, щоб використовувати нагрівальний мат: купити його особливо корисно в тому випадку, якщо висота конструкції підлоги обмежена, тому потрібне застосування надтонких технологій. Така технологія дозволяє домогтися такого ж результату, як і у випадку монтажу теплої підлоги при капітальному будівництві або ремонті. Для більш довгострокової роботи такої системи необхідно використовувати терморегулятор для теплої підлоги.

Використання вбудованих нагрівальних матів під плитку дозволяє перетворити всю підлогу в єдине джерело тепла, а його поверхня при цьому перетворюється в панель, яка рівномірно випромінює тепло. Температура теплої підлоги зазвичай перевищує загальну температуру в приміщенні на 2-4 градуси залежно від висоти стель.

Це дає такі переваги, як рівномірне прогрівання всього приміщення по висоті та відсутність циркуляції холодного повітря від стелі до підлоги, що зазвичай відбувається при використанні застаріваючої системи опалення у вигляді настінних радіаторів. Краще всього купити і встановити нагрівальний мат відразу, так як в цьому випадку ви не тільки отримаєте комфортну опалювальну систему, але і заощадите гроші, які зазвичай витрачаються на опалення.

Крім того, завдяки автоматичному управлінню температурою нагріву користувач отримує дві основні переваги:

  • Створення комфортної обстановки не вимагає його участі;
  • Система самостійно знижує енергоспоживання у випадку, якщо необхідна температура в приміщенні досягнута, що так само дозволяє оптимізувати витрати на енергозабезпечення.

Нагрівальні мати можна використовувати в якості:

  • основної системи опалення в котеджах, окремо розташованих будинках і тих випадках, коли немає можливості підключення до центрального опалення;
  • додаткової системи для отримання максимального комфорту.

Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...