Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Тепла підлога. Тепла підлога в ванну. Тепла підлога під плитку.

Як правило, кабелі та нагрівальні мати встановлюють в нижній шар бетонної стяжки товщиною біля 5 см. Кабельна система підігріву може використовуватись як система повного опалення приміщення або як система "тепла підлога" - система комофртного підігріву поверхні підлоги.

В першому випадку система є єдиним джерелом тепла в приміщенні, в другому, як правило, система працює в тандемі з іншою системою опалення, наприклад, електроконвекторами. Системи прямої дії зазвичай вимагають питомої потужності на квадратний метр не менше за 150 Вт. Вони включають в себе нагрівальні кабелі, які розміщені в стяжці ближче до поверхні підлоги. Система повного опалення призначена для компенсації тепловтрат приміщення та забезпечує постійну температуру повітря в приміщенні, в той час як система "тепла підлога" виконує функцію підтримання постійної температури поверхні підлоги.

devi-betonni-pidlogu

Потужність встановлення

Man on floor Питома потужність встановлення - це величина в ватах, яка вказує на кількість енергії (вт), що необхідно встановити на квадратний метр підлоги.

Для повного опалення ця потужність має компенсувати всі тепловтрати в приміщенні та забезпечити постійну температуру повіря в ньому. Тепловтрати кожного конкретного приміщення головним чином залежать від кліматичних умов та ізоляційних бластивостей будівель. Вподальшому ми вважаємо, що величина тепловтрат попередньо відома, в інакшому випадку, будь ласка, зверніться до нас за детальними консультаціями.

Після визначення сумарної потужності встановлення нагрівальної системи визначається вільна площа приміщення. Це означає, що площа, яка займається стаціонарними масивними меблями (ваннами, унітазами, шафами тощо), віднімається від загальної площі приміщення. Таким чином в результаті проведених розрахунків потужність встановлення часом буде пропорційно вища в порівнянні з загальною площею приміщення.

Для зниження інерційності системи опалення та компенсації величини зниження напруги в мережі, що істотно впливає на роботу системи, приймають коефіцієнт запасу рівний 1,25 - 1,35

Результат таких розрахунків і визначить необхідну потужність нагрівального кабеля або мата.

Як правило розрахункова потужність для системи опалення добре ізольованих будинків складає до 130 Вт/кв.м. Проте, розрахункова потужність встановлення кабельної системи становить від 140 Вт/кв.м.

Для систем підігріву підлоги в бетонних стяжках ми рекомендуємо величину 150-165 Вт/кв.м., а для систем повного опалення - 150-200 Вт/кв.м. Якщо розрахункова потужність встановлення кабельної систми перевищує значення 200 Вт/кв.м. ми рекомендуємо використовувати додаткові джерела тепла, наприклад  конвектори.

В приміщеннях з великими площами склопакетів або широкими дверима ми рекомендуємо виконувати опалення так званих крайових зон, ширина яких складає 0,5-1,5м вздовж зовнішніх стін з склопакетами. Додаткову інформацію стосовно опалення крайвих зон можна знайти в розділі  систем акумуляції тепла.

Вибір продукції

При встановленні систем в бетонних підлогах використовуються кабелі з максимальною потужністю 20 Вт/м. Окрім того, за допомогою спеціальної монтажної стрічки devifast установка буде гарантовано надійною, легкою та простою.

В якості альтернативи кабелям можна викорстовувати мати devimat загально необхідної потужності. 

Після розрахунків загально необхідної потужності обирається кабель або мат з модельного ряду продукції по найближчій до отриманого результату величині потужності.

Для досягнення максимальної економічності та комфорту ми радимо використовувати гаму регуляторів DEVI.

Встановлення

Нагрівальні кабелі або мати встановлюються в шар цементно-піщаного розчину на відстані 3-5 см від верхнього рівня підлоги з відстанню між витками кабеля від 5 до 15 см. Детальні інструкції для визначення кроку встановлення Ви зможете знайти в інструкції з встановлення, яка постачається з кожною упаковкою нагрівального кабеля DEVI.

Для встановлення нагрівальних кабелів ми рекомендуємо використовувати монтажну стрічку devifast. Як варіант, кабель може бути закріпленим на закладеній в стяжку сталевій арматурі або сітці.

Важливо щоб конструкція підлоги була добре ізольованою знизу для зменшення тепловтрат.

Інший важливий елемент - вертикальна ізоляція навколо зовнішніх стін. Вона повинна перешкоджати тепловтратам в горизонтальному напрямку. Окрім того, вона компенсує горизонтальне теплове розширення конструкції підлоги.

Для отримання більш детальної консультації щодо конструкції підлоги або заливці стяжки, будь ласка, зверніться до фахівців-будівельників з iнженерного будiвництва.

Для отримання детальної інформації щодо правил установки кабеля в бетонних стяжках перейдіть в розділ опису.

Поверхня підлоги

Нагрівальний кабель може бути встановленим в бетонну стяжку практично під довільне покриття підлоги. Проте, перед тим як використовувати певний клейовий розчин або певне покриття пiдлоги, проконсультуйтесь з виробником з приводу можливості його використання в системах підлогового опалення.
З приводу використання підлогових систем опалення під дерев'яними покриттями, перейдіть у розділ опису під дерев'яне покриття.

Матеріали з високим рівнем ізоляції, які використовуються для підлог, наприклад товсті килими, лінолеум тощо можуть обмежити теплопровідність, тому наполегливо радимо в такому випадку проконсультуватись з виробником щодо доцільностi і можливості використання такого роду матеріалів в якості підлогового покриття.

devi-pid-plitku

Приклад розрахунку системи

Приклад 1
Потрібно зробити підігрів підлоги пiд керамiчною плиткою у ванній кімнаті. Внизу тепле опалюване приміщення (аналогічна квартира).

Вихiднi данi
Площа ванної загальна - 8 кв.м.;
Площа вільна - 5,8 кв.м.(віднімаємо саму ванну-1,4 кв.м.,умивальник-0,4 кв.м. , біде-0,4 кв.м.);
Необхідна потужність на 1 кв.м. у ванній кімнаті складає 160Вт.;
Сумарна потужність = 160 Вт/кв.м. Х 5,8 кв.м. = 928 Вт.;

Найближчий кабель (округлення в бiльшу сторону) по каталогу - DSIG-20 980 Вт або DTIP-18 980 Вт;
Крок розкладки кабелю при використаннi стрiчки devifast:
Зупинимось на першому кабелi DSIG-20 980 Вт, який має довжину 53м
(Площа 5,8 кв.м./ довжина кабелю 53 м.) Х 100 = 10,9 см.
10.9/2.5 = 4.4 (Тобто, кожен п'ятий хомут на монтажній стрічці devifast).
Розхiд монтажної стрiчки devifast складає приблизно 3м на 1 кв.м. площi укладки.

Вибiр терморегулятора:
Для даної задачi ми радимо терморегулятор devireg 130 або devireg 520 з давачем пiдлоги.

Приклад 2

Потрібно зробити підігрів підлоги пiд керамiчною плиткою на кухнi. Система має за мету забезпечити пiдiгрiв плитки до комфортної температури. В пiдлозi попередньо закладено шар утеплювача.

Вихiднi данi
Площа загальна - 16 кв.м.;
Площа вільна - 12 кв.м.(віднімаємо площу пiд кухонними меблями);
Необхідна потужність на 1 кв.м. складає 140 Вт.;
Сумарна потужність = 140 Вт/кв.м. Х 12 кв.м. = 1680 Вт.;

Найближчий кабель (округлення) по каталогу - DSIG-20 1665Вт або DTIP-18 1720Вт;
Крок розкладки кабелю при використаннi стрiчки devifast:
Зупинимось на першому кабелi DSIG-20 1665Вт, який має довжину 91м
(Площа 12 кв.м. / довжина кабелю 91м.) Х 100 = 13.1 см.
13.1/2.5 = 6 (Тобто, кожен шостий хомут на монтажній стрічці devifast).
Розхiд монтажної стрiчки devifast складає приблизно 3 м на 1 кв.м. площi укладки.

Вибiр терморегулятора
Для даної задачi ми радимо терморегулятор devireg 130 або devireg 520 з давачем пiдлоги

Приклад 3

Потрібно зробити повне опалення кухнi висотою 3м через підігрів підлоги пiд керамiчною плиткою. В пiдлозi попередньо закладено шар утеплювача. Оскiльки система розраховується для повного опалення приймаємо розрахункову потужнiсть на квадратний метр 180 Вт.

Вихiднi данi
Площа загальна - 16 кв.м.;
Площа вільна - 12 кв.м.(віднімаємо площу пiд кухонними меблями);
Необхідна потужність на 1 кв.м. складає 150 Вт.;
Сумарна потужність = 180 Вт/кв.м. Х 12 кв.м. = 2160Вт.;

Найближчий кабель (округлення в бiльшу сторону) по каталогу - DSIG-20 2415Вт або DTIP-18 2540Вт;
Крок розкладки кабелю при використаннi стрiчки devifast:
Зупинимось на першому кабелi DSIG-20 2415Вт, який має довжину 131м
(Площа 12 кв.м. / довжина кабелю 131м.) Х 100 = 9 см.
9/2.5 = 4 (Тобто, кожен четвертий хомут на монтажній стрічці devifast).
Розхiд монтажної стрiчки devifast складає приблизно 3 м на 1 кв.м. площi укладки.

Вибiр терморегулятора:
Для даної задачi ми радимо терморегулятор devireg 132, або devireg 522, або devireg 550 з двома давачами: пiдлоги та повiтря.

Послiдовнiсть установки

1. Визначити місце установки терморегулятора (при необхідності зробити штробу в стіні для схованої проводки). Виділити вільну площу. Намалювати схему розкладки кабеля.
2. Розкласти монтажну стрічку devifastі закріпити її до підлоги.
3. Укласти кабель на стрічку, а також давач температури підлоги в гофрованій трубці (між нитками кабелю на довжину близько 50 см.) і вивести "холодні" кiнцi кабелю та давача до місця установки терморегулятора.
4. Виконати заливання розчином чи самовирiвнюючою сумішшю.
5. Укласти покриття.
6. Встановити терморегулятор і приєднати давач, "холодні" кiнцi кабелю і подати живлення.
7. Витримати стяжку приблизно 20 - 30 днів до повного тужавiння бетону і включити терморегулятор. Вибрати оптимальну температуру стяжки або кiмнати шляхом повороту органiв керування терморегулятора.

Для бiльш детального ознайомлення з правилами монтажу пiдлог, будь ласка, уважно перегляньте вiдповiдний роздiл!
Для отримання бiльш детальної iнформацiї та вiдповiдей на Вашi запитання прохання звертатись безпосередньо до нас.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...