Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Обігрів труб. Обогрев труб.

Обігрів труб в Україні і конкретно обігрів труб у Києві здійснюється за допомогою монтування нагрівального кабелю DEVI.

safe70 Нагрівальні кабелі DEVI монтуються на поверхні труб будь-якого типу і призначення. Також нагрівальний кабель, який використовується для обігріву труб, можна встановлювати всередину водопровідних труб. В Україні обігрів труб проводиться так само, як і в інших європейських країнах.

Обігрів труб виключає появу як на поверхні так і всередині труб обледеніння, забезпечуючи хороше проходження рідин трубопроводами, а так само виключає виникнення застою масел і затвердінь в трубопроводах.

Чи варто говорити про те, що обігрів труб захищає їх від необхідності ремонту після зимових холодів. Це особливо важливо для столиці, так як у Києві, де люди постійно поспішають, вирішуючи виробничі та інші питання, ремонт труб (що припускає копання вулиць і, відповідно, перекриття руху) може стати проблематичним при сучасному ритмі життя мегаполісу. Простіше призвести обігрів труб.

DTIV 9 small Обігрів труб здійснюється установкою нагрівального кабелю або безпосередньо на зовнішню сторону труби, або всередину труби. При установці кабелю всередині труби використовується нагрівальний кабель з так званої «харчової» ізоляцієї Deviflex DPH-10 (з герметичною муфтою 3/4 "або 1") або DTIV 9 (230 В і 9 Вт / м). Обігрів труб із застосуванням цих технологій є найефективнішим, оскільки нагрівальний кабель знаходиться в безпосередньому контакті з середовищем що нагрівається.

Обігрів труб за допомогою кабелів DTIV і DTH цікавий як відсутністю шкідливих, що змінюють смак води виділень, так і своєю жорсткістю, що робить установку кабелю (здійснюючи обігрів) на прямих ділянках трубопроводу досить легкою. Обігрів здійснюється за допомогою спеціального кабелю.

Обігрів труб особливо корисний для фермерів при забезепчені постійного припливу води в зовнішніх трубопроводах. Установка системи обігріву труб припускає точне вимірювання ділянок трубопроводів, щоб уникнути необхідності різати кабель. Через жорсткість кабелю важко (а часом неможливо) встановлювати на ділянках повороту труб або в місцях засувок.

Підключаються нагрівальні кабелі через реле струмів витоку, місця встановлення позначаються попереджуючим написом. Напис має попереджати про напругу кабелю, наприклад: "УВАГА: НАПРУГА НАГРІВАЛЬНОГО КАБЕЛЯ 230В"

Саморегулюючий нагрівальний кабель

Обігрів труб здійснюється також саморегульованими нагрівальними кабелями DEVI, що забезпечують підтримку постійної температури (власне, обігрів труб) і захист трубопроводу від обмерзання (а так само танення снігу та льоду).

pipeguard_2-s2 Як працює обігрів труб при використанні саморегульованого нагрівального кабелю? Саморегулюючий кабель являє собою елементи опору, розташовані між двома паралельними мідними провідниками. Елемент опору являє собою полімер з вугільним пилом. Провідники підключаються до мережі 220В, елементи опору нагріваються при проходженні струму. Чим вище температура навколишнього середовища тим, відповідно, менша потужність кабелю.

Це виключає перегрів кабелю на будь-яких ділянках внаслідок підвищення температури або при перехрещенні кабелю. Обігрів труб кабелем полегшується ще й тим, що кабель можна вкоротити. Здійснюючи обігрів труб потрібно враховувати потужність для можливих температур при роботі кабелю. Обігрів труб є необхідним, особливо в умовах низьких температур взимку.

Отже, обігрів труб запобігає більшість проблем трубопроводів. Обігрів труб допоможе забезпечити безперебійну подачу води в будинок і заощадити на лагодженні трубопроводів навесні.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!
Увага! Зміни в застосуванні саморегулюючого нагрівального кабелю!

17.06.2020


Через посилення в Європі екологічних стандартів та вимог саморегулюючий нагрівальний кабель DEVIpipeheat™ 10 застосовувати в трубопроводах з питною водою тепер не можна.
Чергова нагорода від Данфосс

18.02.2020


ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" отримало нагороду від Danfoss як найкращий сервісний центр в Україні в 2019 році.

архів новин компанії ...