Важлива інформація

ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" відтепер є сервісним партнером Danfoss в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька та Волинська, а також сервісним партнером DEVI в таких областях: Рівненська, Житомирська, Хмельницька та Вінницька.

При виникненні любих питань в роботі обладнання Danfoss чи DEVI телефонуйте: 098-259-25-26.

Тепер гарантія 20 років!

З 1-09-2013р. 20 років повної гарантії на нагрівальні
кабелі та мати Devi. Це безкоштовний ремонт,
включаючи заміну покриття за рахунок виробника.

Обладнання Danfoss

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Електрообігрів devi. Электрообогрев devi.

Електрообігрів - опалення за допомогою електроенергії.

На даний момент електрообігрів (або як ще називають - електроопалення, опалення за допомогою електрики) ще не став повсюдно використовуваним видом опалення квартир, але дуже скоро все може змінитися.

Урядом останнім часом вводяться змінювані за часом доби тарифи, і поступово електрообігрів (опалення) буде ставати економічно вигідним. Електрообігрів (обігрів або опалення) - дуже важливий атрибут кожного житла. А електроопалення допоможе на цьому важливому атрибуті економити.

- Електричні конвектори для опалення

Існуюче в Україні централізоване опалення та енергопостачання, що дісталася нам від ЕС Радянського Союзу, характеризується низьким коефіцієнтом використання паливних та енергетичних ресурсів. Зараз з'явилися нові стимулюючі фактори, а в деяких випадках і змушують використовувати електроопалення для обігріву житлових приміщень, перерахуємо їх:

  • хронічний надлишок існуючих потужностей на електростанціях більшості регіонів України, пов'язаний зі спадом виробництва дає непоганий шанс переходити на електрообігрів;
  • надлишок «нічної» електроенергії просто вимагає задіяти електрообігрів;
  • маленькі витрати при монтажі електричних мереж і збірки електроустаткування і низькі експлуатаційні витрати в порівнянні з іншими системами опалення стимулюють швидке впровадження опалення від електрики (електрообігрів);
  • великий відсоток зносу знаходяться в експлуатації тепломереж, високі витрати на їх утримання, ремонт і модернізацію - всього цього можна уникнути якщо направити зусилля на електрообігрів;
  • складність і витратність прокладки нових теплотрас в міських умовах, особливо в Києві, де досить багато підземних комунікацій і споруд теж стимулює поширювати електроопалення;
  • постійні витрати з бюджетів усіх рівнів на дотування стійкої роботи централізованого теплопостачання.


Розроблена і прийнята стратегія розвитку енергетичного комплексу в Україні до 2030 року, в якій розвитку електроенергетики відведена головна роль, в ній передбачається активно впроваджувати електроопалення (або електрообігрів) у житлово-комунальному секторі.

Але, мабуть, найважливішою проблемою, через яку доцільніше та економічно вигідніше вирішувати проблеми переходу забезпечення теплом з водяного опалення на електрообігрів - це різке зниження витрат на експлуатацію і можливість організації постійного моніторингу спочатку в Києві та великих містах, а потім і по всій країні.

Треба враховувати, що на більшій частині території нашої країни опалювальний сезон (обігрів та опалення приміщень) триває до шести-семи місяців у році. І весь цей час у квартирах за нормативами має підтримуватися нормальне опалення при температурі 18-20 ° С. Тільки електроопалення може постійно видавати необхідний тепловий потік, що автоматично керується електронним регулятором. Варто згадати, що потреба у підвищенні температури в квартирах іноді виникає навіть влітку, і тільки електрообігрів (опалення за допомогою електроенергії) може вирішити цю проблему.

tile39  
Питання про забезпечення всіх теплом (опалення) не втрачає своєї актуальності, а, навпаки, стає тільки гостріше. Це питання не знімається з порядку денного при підготовці до опалювального сезону, при зведенні нових будівель, при капітальному ремонті. Вирішення цього питання через електрообігрів повністю відповідає всім вимогам з енергозбереження. Обігрів і опалення приміщення за допомогою електрики (електрообігрів) - найкраще рішення сьогодні.

Наше рішення про питання опалення повністю відповідає вимогам з енергозбереження!


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!
Увага! Зміни в застосуванні саморегулюючого нагрівального кабелю!

17.06.2020


Через посилення в Європі екологічних стандартів та вимог саморегулюючий нагрівальний кабель DEVIpipeheat™ 10 застосовувати в трубопроводах з питною водою тепер не можна.
Чергова нагорода від Данфосс

18.02.2020


ТОВ "ЕНЕРГО СТАНДАРТ" отримало нагороду від Danfoss як найкращий сервісний центр в Україні в 2019 році.

архів новин компанії ...