Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Обігрів грунту. Обогрев грунта. Обігрів теплиць. Обогрев теплиц.

Обігрів грунту

solution_thawing Розкопування і обігрів грунту, промерзлого за зиму, може представляти проблему. Обігріти грунт можна швидко і ефективно, використовуючи електричні нагрівальні кабелі або нагрівальні мати DEVI.

Тимчасова установка (наприклад, на ніч) нагрівальних кабелів для обігріву грунту, покритих термоізоляцією, допоможе відтанути землі до такого стану, як у вологий весняний день.

Типові області використання електричних кабелів при обігріві грунту - будівельні майданчики, райони забудови, розкопки і т.п.

Встановлювана потужність

При температурі від -5 ° С до -10 ° С для обігріву грунту використовуються системи потужністю 250-350 Вт/м2. При більш нізкіха температурах рекомендується використовувати більш високу потужність. З точки зору практичності, максимальна потужність установок для обігріву грунту - 400 Вт/м2 (кабель DSIG-20, крок ліній кабелю 5 см). При необхідності продовжити період відтавання необхідно використовувати більш товстий шар ізоляції.

Приклад:

Почалися заморозки, і протягом декількох попередніх тижнів нічна температура була приблизно -10 ° С.

Необхідно встановити обігрів грунту на площі 1x2x2 метрів, щоб отримати доступ до електричної розподільній коробці, що знаходиться під землею.

Чекати потепління просто смішно, обігрів грунту від Devi буде кращим рішенням, за 1 день до запланованої роботи на потрібній ділянці укладається нагрівальний кабель DTIP-18, 44 м, загальною потужністю 790 Вт Кабель укладається на фіксуючу стрічку Devifast ™ з кроком 5 см, що забезпечує встановлену потужність 360 Вт/м2.

Обігрів грунту включається на нічний період. Наступного дня земля підготовлена до розкопки, і її стан такий же, як у звичайний весняний день. Споживана потужність для цієї установки - 10-15 кВт / ч.

Установка

Електричний нагрівальний кабель Deviflex ™ або мат укладається безпосередньо на поверхні обігріваємого грунту і накривається утепляючим волого-стійким покриттям (наприклад, мінеральною ватою).

При укладанні нагрівального кабелю, призначеного для обігріву грунту, він закріплюється за допомогою фіксуючої стрічки Devifast ™ для забезпечення правильної відстані між лініями кабелю. В якості альтернативи може використовуватися нагрівальний мат DSIA-300 (300 Вт/м2).

Вибір виробу

Для цієї установки вибирається нагрівальний кабель Deviflex ™ потужністю 17-20 Вт / м або нагрівальний мат Devimat ™ потужністю 300 Вт/м2.

Такий тип установки не вимагає використання регулятора, але, в цілях безпеки, нагрівальний кабель для обігріву грунту повинен бути заземлений.

Антени та дроти

E0288A3A-3240-4132-A827-FFB680D1A2AD Системи опалення DEVI можуть використовуватися в якості систем захисту від обмерзання щоглових, параболічних антен і т.д., де існує ризик, що лід (бурульки) і сніг можуть впасти на пішоходів чи погіршиться прийом сигналу. У той же самий час, більше немає необхідності видаляти лід і сніг вручну.

Встановлювана потужність

Як правило, використовуються нагрівальні кабелі потужністю 17-20 Вт / м. Оскільки головна мета системи полягає в розмерзанні намерзань що утворюються, встановлювана потужність, як правило, дорівнює 250-400 Вт/м2. Зазвичай кабель укладається з кроком 5 - 7,5 см.

Установка

Спосіб кріплення електричних нагрівальних кабелів до щогл, проводів, антен і т.д. залежить від індивідуальної задачі, але часто кабелі кріпляться за допомогою липкої алюмінієвої стрічки або можуть обертатися навколо потрібного елемента конструкції. Жорстка фіксація забезпечується електротехнічними хомутами.

Вибір виробу

Для захисту антен і проводів від замерзання може використовуватися нагрівальний кабель Deviflex ™ потужністю 17-30 Вт / м. Для таких установок рекомендується використовувати терморегулятори Devireg ™ 330 або Devireg ™ 610.

Затвердіння бетону

B95C5FC5-D417-409A-BECE-DBEFD5AD6F52 Електричні кабельні системи DEVI можуть використовуватися для затвердіння бетону в зимовий період, коли немає можливості відстрочити будівельні роботи при негативній температурі.

Системи DEVI можуть використовуватися для всіх проектів, де необхідно забезпечити нормальний процес затвердіння бетону.

Встановлювана потужність

Необхідна потужність - приблизно 400 Вт/м3 при температурі -10 ° С або нижче. Якщо температура опускається нижче -10 ° С, конструкцію необхідно накривати.

Потужність не повинна перевищувати 400 Вт/м3, оскільки це може прискорити нормальний процес затвердіння бетону, привести до його пошкодження і погіршення якості конструкції.

Залежно від зовнішньої температури система може підтримувати температуру приблизно +2 ÷ +4 ° С протягом тижня. Тоді потужність може бути поступово зменшена.

Приклад:

Фабрика виробляє збірні бетонні елементи для будівництва будівлі. Оскільки елементи виготовляються на відкритому повітрі, необхідно захистити процес затвердіння бетону від замерзання води в зимовий період.

Наприклад, розміри елементів конструкції стін 265 см х 160 х 10 см. Загальна кількість використовуваного бетону 0,424 м3.

Для захисту такого елемента від замерзання необхідно використовувати нагрівальний кабель з наступного потужністю: 0.424 м3х400 Вт/м3 170 Вт

Можна використовувати нагрівальний кабель Deviflex ™ DSIG-20, 170 Вт, 9 м, 230В. Кабель кріпиться до арматури з кроком приблизно 45 см. Для управління температурою нагрівальний кабель підключається до терморегулятора Devireg ™ 330 (-10 ° С ÷ +10 ° С) з датчиком температури, поміщеним в бетон між двома лініями кабелю. Терморегулятор налаштований на підтримку температури в бетоні від +2 до +3 ° С.

При середній зовнішній температурі приблизно -8 ° С і періодом затвердіння 7 днів споживання енергії буде не більше 10-20 кВт / ч.

Установка

Нагрівальні кабелі Deviflex ™ кріпляться до армуючої сітки безпосередньо в бетонній конструкції (бетонна плита, фундамент, стіна) за допомогою дроту, хомутів і т.п.

Кабелі не повинні перетинатися або стикатися. Діаметр вигину кабелю повинен бути не менше 6 діаметрів самого кабелю і кабель не повинен контактувати з матеріалом термоізоляції.

Нагрівальний кабель повинен бути встановлений по зовнішньому краю зовнішньої поверхні бетонної плити (як мінімум на 5 см нижче поверхні).

Вибір виробу

В установках для затвердіння бетону використовуються кабелі Deviflex ™ потужністю 17-20 Вт / м і терморегулятори Devireg ™ 330 (-10 ° С ÷ +10 ° С) або Devireg ™ 610 (-10 ° С ÷ +50 ° С).

Обігрів грунту в теплицях

solutions_seedbed Для прискорення росту і репродукування рослин в оранжереях і теплицях, можна використовувати обігрів грунту з початку весни, щоб виростання почалося раніше, і тривав сезон збору врожаю. Крім того, обігрів грунту полегшує вирощування теплолюбних рослин, які звичайно ростуть тільки в субтропічних і тропічних широтах.

Для досягнення необхідної температури потрібно зробити обігрів грунту, для цього ідеально підходять нагрівальні кабелі Deviflex ™, які, при використанні з електронним терморегулятором Devireg ™ і датчиками температури, зводять споживання енергії до мінімуму.

Обігрів грунту можна використовувати в оранжереях, на клумбах, рассадочние грядках і боксах для виростання насіння.

Встановлювана потужність

Для досягнення достатньої температури грунту зазвичай використовується потужність 75-100 Вт/м2. Потужність кабелю не повинна перевищувати 18 Вт / м, так як при дуже високій температурі є ризик висихання / ушкодження коренів.

Установка

Щоб тепло не йшло вниз, необхідно використовувати сучасні ізоляційні матеріали з низьким обсягом вологопоглинання (наприклад, спінений полістирол).

Теплоізолятор повинен бути покритий 10-сантиметровим шаром піску (НЕ гравію), в який укладається нагрівальний кабель таким чином, щоб товщина шару піску над і під ним була 5 см. Відстань між витками кабелю має бути приблизно 15 см. Поверх піску над кабелем укладається сітка або мат для захисту кабелю від пошкоджень лопатами та іншими інструментами. Грунт з насінням, горщики з квітами і т.д. встановлюються поверх піску.

Вибір виробу

При обігріві грунту в теплицях зазвичай використовуються кабелі Deviflex ™ потужністю 17-20 Вт / м.

Для регулювання температури грунту оранжерей використовуються терморегулятори Devireg ™ 330 або 610. Датчик повинен бути поміщений в грунт.

Оптимальна температура грунту залежить від виду рослин та їх віку. У оранжереях типова температура на рівні коренів від 15 до 25 ° С. На клумбах і розсадових грядках може досягати 30 ° С.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...