Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Підігрів травяних газонів. Подогрев травяных газонов.

Підігрів трав'яних газонів

stadion(1)  За допомогою нагрівальних кабелів Deviflex, що встановлюються під поверхнею футбольних або полів для гольфу, можна нагріти шар грунту, завдяки чому ріст трави розпочнеться значно раніше. Таким чином  поле що обігрівається буде готове до сезону на один - два місяці раніше, ніж зазвичай.

Крім того, сезон може бути продовжений до пізньої осені, за рахунок більш тривалого періоду зростання трави завдяки підігріву її коренів і прогріванню поверхні, що захищає її від повного замерзання.

Встановлювана потужність

Необхідна потужність для підігріву грунту зазвичай становить 50 - 100 Вт / кв.м і безпосередньо залежить від географічного місця розташування об'єкта, від пори року і типу грунту.

У великих футбольних полях міжнародного розміру (70 х 110 м) зазвичай встановлюється потужність в межах 400 - 750 Квт (50 - 100 Вт / кв.м)

Приклад 1:

Футбольне поле міжнародного стандарту (70 х 110 м) має бути прогріте за допомогою нагрівального кабелю Deviflex.
При потужності встановлюваного кабелю 90 Вт / кв.м, загальна встановлена потужність системи буде 693 КВт

Приклад 2:

Трав'яне поле для гольфу має бути прогріте за допомогою нагрівальних кабелів Deviflex.
При потужності кабелів 80 Вт / кв.м загальна встановлена потужність складе 78 КВт.

Установка системи

Traktor Нагрівальні кабелі Deviflex можна встановлювати як при посіві трави, так і при відновленні трав'яного покриття. Останній спосіб представляє з себе укладання нагрівального кабелю Deviflex безпосередньо в сам грунт.

Основна вимога - трав'яне покриття повинне бути досить рівним і мати хороший дренаж.

Сама установка виконується за допомогою спеціального плуга, здатного нести на собі від 1 до 3-х котушок з кабелем одночасно, і розрізаючи поверхню, встановлювати кабель на потрібній глибині. Крок укладання (відстань між жилами кабелю) залежить від питомої потужності кабелю на 1 метр його довжини і бажаної встановленої потужності на 1 кв.м, і як правило дорівнює 20 - 40 см. При цьому шар грунту сильно не пошкоджується і готовий до використання вже через 10 - 15 днів після установки системи.

Нагрівальні кабелі повинні встановлюватися на глибині 20 - 30 см нижче рівня поверхні, що дає можливість уникати пошкоджень кабелю у разі використання гострих спортивних снарядів.

PoleПісля установки необхідної потужності обігріву, температура в області коренів (на глибині близько 10 см нижче поверхні), буде +6 - +10 ° С

Для підтримки тепла і постійної вологості грунту, у разі тривалого невикористання поля, необхідно накрити поле ізолюючої плівкою або подібним матеріалом.

 
Вибір виробу

Для обігріву трав'яних покриттів рекомендується використовувати нагрівальні кабелі Deviflex потужністю 17 - 20 Вт / м, 230 - 400 В

Крім того, для регулювання нагріву в кореневій зоні на глибині близько 10 см нижче поверхні потрібно використовувати терморегулятор Devireg 330.

Область підігріву при необхідності можна розділити на кілька окремих зон підігріву в кожній з яких з'являється можливість регулювати температуру самостійно. Для системи підігріву великий або дуже великої потужності слід використовувати нагрівальні кабелі на 400 В

Необхідна для роботи системи велика потужність майже завжди є на великих стадіонах. На великих стадіонах встановлюються дуже потужні й енергоємні системи освітлення, які працюють далеко не завжди і зазвичай на повну потужність включаються лише під час матчів або інших масштабних заходів. Досить нескладно зробити відповідні зміни, щоб електроенергія використовувалася для живлення нагрівальних кабелів в ті періоди, коли освітлювальна система не діє.

Нагрівальну систему потрібно включати навесні за 4 - 6 тижнів до планованого початку експлуатації поля, тому що трава повинна почати рости до початку використання стадіону без будь-яких ризиків її пошкодження.

В цілях безпеки, нагрівальний кабель під трав'яним покриттям обов'язково повинен бути екранованим, мати заземлення і в схемі підключення повинно використовуватися реле струмів витоку (діфреле).


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...