Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Електричні конвектори. Электрические конвекторы

Електричні конвектори - комфортне електроопалення приміщень.

Aixance Amb HD Електричні конвектори представляють із себе обігрівачі, що забезпечують швидкий і рівномірний обігрів приміщення за рахунок створення постійної циркуляції повітря крізь нагрівальний елемент приладу і підтримки природної конвекції повітряних мас.

Електричні конвектори здатні підтримувати постійну задану Вами температуру, з похибкою яка не перевищує 0.5 ° С. Зараз всі електричні конвектори обов'язково оснащуються додатковою системою захисту від перегріву. Хороший конвектор не нагрівається понад 90 ° С, а в деяких моделях температура не піднімається вище 50 градусів.

Так само однією з істотних переваг приладу "електричного конвектору" перед іншими видами обігрівачів є його компактність, безшумність і енергоємність. Електричні конвектори Ви можете сміливо встановлювати в дитячій кімнаті, і не побоюватися за здоров'я дітей, так як таким конвектором не можна обпектися навіть при великому бажанні.

На відміну від "неквапливих" масляних радіаторів, які тільки на розігрів масла витрачають близько 10-15 хвилин, електричні конвектори за цей час здатні прогріти все приміщення.

У переважній більшості, сучасні електричні конвектори оснащені 24 - годинним таймером, що дозволяє змінювати час роботи конвектора, а до деяких моделей, додатково, можна придбати пульт дистанційного керування, що значно розширить можливості з управління нагрівальним пристроєм.

Електричні конвектори можливо встановлювати на стіні, як стаціонарний обігрівач всього приміщення (як заміна центрального опалення) або на коліщатках, які роблять конвектор мобільним і дають можливість пересувати конвектор в точку, де він найбільше необхідний.

Коли настають холоди, комфортний мікроклімат в приміщенні починає цінуватися на вагу золота. Більшість будівель в сучасних містах підключено до центральних систем опалення, але як ми знаємо, вони далеко не завжди справляються зі своїми прямими обов'язками так, як цього хотілося б. В основному це відбувається з двох причин. По-перше, паливо зараз обходиться досить дорого, і тому його доводиться економити. По-друге, частина тепла з центральної системи опалення просто не доходить до наших будинків через дуже погано ізольовані комунікацій: за підрахунками фахівців, від 20 до 50% тепла і 5 - 10% гарячої води просто губляться по дорозі до споживача.

alize Amb HD Тому питання обігріву доводиться вирішувати своїми силами, але вибір в цій області у більшості міських жителів невеликий - або тепловентилятор або масляний радіатор.

Альтернативою цим далеко не найбільш надійним і довговічним конструкціям і служить сучасні та ефективні електричні прилади конвективного типу (конвектор) або, якщо говорити простіше, електричні конвектори.

Електричні конвектори - це найбільш екологічно чисті і найбезпечніші обігрівачі на сьогоднішній день. Простота використання, безшумність роботи і надійність - ось далеко не всі переваги таких приладів, і одним з визнаних світових лідерів є французька компанія, яка виробляє електричні конвектори - Airelec.

Електричні конвектори Airelec - найкращі електричні конвектори серед своїх конкурентів.

Компанія Airelec була заснована в 1956 році. Динамічно і ефективно розвиваючись, вона вже до 1979 року стала провідною компанією Франції, серед безлічі компаній які виробляють електричні конвектори. В даний час компанії AIRELEC належить величезний виробничий комплекс, що включає в себе власний науково-дослідний центр, численні офісні та складські приміщення, виробничі лінії. У рамках політики виробництва компанії кожен конвектор зазнає жорсткого контролю на всіх етапах виробничого циклу, від конструювання до виготовлення, а перед відправкою споживачеві проходить всебічні випробування.

Для вирішення проблеми додаткового обігріву в осінньо-зимовий період компанія AIRELEC пропонує електричні конвектори різних серій.

Basic Електричні ковектори Airelec cерии Basic і Tactic забезпечені вбудованим термостатом, для точної підтримки попередньо заданої температури. Електричні конвектори серії Basic використовують рідинний механічний термостат, його точність становить 1 ° С. Електричний конвектор Tactic використовує електронне управління. Повністю безшумний електронний термостат здатний підтримувати температуру з максимальною на сьогоднішній день точністю до 0,1 ° С. Нагрівальним елементом є високоефективний ТЕН з алюмінієвим ребрами, що забезпечує швидкий і абсолютно безшумний нагрів приміщення.

В цілях безпеки, електричні конвектори Airelec забезпечені унікальним датчиком перегріву. У разі випадкового перекриття решітки для виходу теплого повітря якимось предметом котрий заважає вільній циркуляції повітря, система захисту тут же відключає нагрівальний елемент. Після нормалізації температури конвектор продовжує роботу в попередньо заданому Вами режимі.

Варто відзначити, що електричні конвектори серій Basic і Tactic включають в себе прилади великого діапазону потужностей, від 500Вт до 3кВт, що дає можливість дуже точно підбирати конвектор для будь-якого приміщення.

tactic Установка конвектора теж не створить складнощів - не доведеться довго шукати або спеціально звільняти місце. Монтаж конвектора простий, і з ним впорається будь-який технічно грамотна людина: досить прикрутити за допомогою трьох гвинтів до стіни монтажну планку, пристебнути до неї сам конвектор і включити його в розетку. Електрообігрівачі мобільні та мають малі габарити. Прилад потужністю 2 кВт зазвичай важить 6,5 кг і має товщину не більше 8 см. Якщо відсутня можливість настінного монтажу, можна помістити електричний конвектор Airelec на підлогу, попередньо встановивши його на спеціальні ніжки з коліщатками. У цьому випадку Ви зможете вільно пересувати його з кімнати в кімнату куди Вам заманеться.

Не менш актуальні електричні конвектори AIRELEC і для повноцінного опалення заміського будинку або дачі. На сьогоднішній день існує декілька способів продовжити дачний сезон. Перший і найпоширеніший - використання системи водяного опалення. Однак цей спосіб дуже недешевий, тому що вимагає прокладки труб, їх під'єднання до основної тепломагістралі і установки радіаторів водяного опалення.

Однак існує ефективний, безпечний і, що особливо приємно, недорогий спосіб вирішення проблеми обігріву заміського будинку. Електричні конвектори AIRELEC легко вирішать цю проблему і створять повноцінну систему опалення.

elite 3D Вдалий варіант для такої системи - використовувати електричні конвектори серії Elite 3D від компанії AIRELEC. Електричні конвектори даної серії забезпечені додатковими режимами роботи, які роблять їх експлуатацію особливо зручною та економічною. У конвекторі передбачено три режими: "Комфортний", "Економічний" і "Антизамерзання". Перший режим зручний для постійного використання, другий дозволить значно заощадити електроенергію вночі або під час недовгої відсутності господарів, а режим "антизамерзання" не дасть дому промерзнути, підтримуючи постійні від +5 до +7 ° С.

Електричні конвектори AIRELEC серії Elite 3D можна об'єднати в загальну систему опалення з єдиним керуючим пристроєм, який дозволяє програмувати роботу всієї системи на кожен день тижня. Наприклад, якщо обігрів потрібен лише вечорами, то на керуючому пристрої в цілях економії електроенергії вибирається відповідна програма. Керуючись нею, електричні конвектори протягом дня будуть функціонувати в "економічному" режимі, а безпосередньо перед приїздом господаря гарненько прогріють весь будинок, автоматично переключившись на "Комфортний".

Ecobox 3 - small В якості центрального керуючого пристрою використовується касета-програматор Ecobox 2, вбудована в один з конвекторів серії Elite 3D і здатна керувати роботою до 20 приладів. Сигнали від касети-програматора передаються по спеціальному керуючому кабелю, яким з'єднуються в єдину систему всі електричні конвектори. Автоматичне управління дозволяє економити до 40 45% електроенергії. Касета-програматор має 7 варіантів вбудованих програм і одну програму, яку може задати сам користувач.

Вибравши оптимальну програму, господар забезпечить комфортний тепловий режим в будинку на тривалий час без необхідності додаткового втручання. Монтаж такої системи опалення на базі конвектора зажадає всього пару годин і може бути виконаний без допомоги фахівців, а витрати на придбання та встановлення будуть у два-три рази нижче, ніж у традиційної системи з електрокотлом.

Важлива особливість - електричні конвектори AIRELEC серії Elite 3D нічим не обмежують свободу реалізації навіть найскладніших проектів. Електричні конвектори даної серії представлені трьома типорозмірами різних по висоті приладів і включає в себе вертикальні (висотою 65 см), горизонтальні (40 см) і плінтусні моделі (висота всього 24 см). У цій серії використовується моноблочний нагрівальний елемент AIRALUSilenceR зі спеціального сплаву алюмінію. Моноблочна конструкція забезпечує високий ККД (понад 90%), збільшує швидкість виходу на робочу температуру (всього 75 секунд) і гарантує абсолютно безшумну роботу. При роботі електричні конвектори AIRELEC серії Elite 3D не спалюють пил і кисень, не сушать повітря. Управляє роботою приладів електронний високоточний термостат, а багатоступенева система безпеки виключить можливість пожежі.

Inova PS Особливої згадки вимагає ексклюзивна серія електричних конвекторів - Inova. У приладах цієї серії реалізована запатентована технологія Chaleur Douce Integrale CDIR ("м'яке комфортне тепло"), розроблена компанією AIRELEC. Така технологія передбачає використання для максимально комфортного опалення двох різних джерел тепла - згаданого вище моноблочного нагрівального елемента AIRALU SilenceR і вбудованої в лицьову поверхню приладу випромінюючої інфрачервоної панелі. Роботу цих двох незалежних нагрівальних елементів регулює інтелектуальна система управління ISNR, електронний "мозок" обігрівачів серії Inova.

Гармонійно поєднуючи теплові потоки від двох різних джерел тепла, система ISNR вибирає оптимальний режим роботи, при якому з найбільшою ефективністю досягається задана температура. В результаті, електричні конвектори Airelec забезпечують м'який мікроклімат в опалювальному приміщенні і дають значну економію електроенергії. Варто відзначити і ексклюзивний дизайн приладів серії Inova.

Залишається додати, що абсолютно всі електричні конвектори AIRELEC від бюджетних до ексклюзивних моделей мають високий клас вологозахисту IP24 і не вимагають заземлення (II клас електрозахисту, подвійна ізоляція корпусу), можуть безпечно експлуатуватися при тривалій відсутності людей, зберігаючи задану температуру.

Компанія AIRELEC забезпечує всі свої електричні конвектори гарантією на 2 роки, а ресурс безперервної роботи становить не менше 25 років. Якщо взяти до уваги той факт, що конвектор на рік працює всього кілька місяців, то неважко підрахувати, що така покупка робиться на все життя. Ви завжди зможете придбати електричні конвектори Airelec в нашій компанії.

Actua-Amb
- Електричні конвектори від представника Airelec в Україні

Прайс-лист на конвектори: Конвектори Airelec 01.02.2016.xls


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...