Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Містки холоду підігрів. Підігрів від конденсату.

Інші області застосування

Захист підлог від конденсації вологи

Kondensat У дверних отворах між холодними і опалювальними приміщеннями через постійні перепади температури при відкриванні та закриванні дверей, на підлозі може утворюватися конденсат.

Через цей конденсат на підлозі можливе утворення небезпечних намерзань, для запобігання утворення яких необхідно прогріти ці небезпечні ділянки. Також цей прогрів зменшить протяги в зоні прогріву.

Встановлювана потужність системи підігріву для захисту від конденсату становить зазвичай близько 250 Вт / кв.м

Вхідні в склад системи підігріву нагрівальні кабелі Deviflex або нагрівальні мати Devimat встановлюються так само як і в звичайних бетонних підлогах, але повинні укладатися як можна ближче до поверхні підлоги, при цьому не порушуючи цілісності покриття.

Podogrev kamerЕлектричний нагрівальний кабель або мат, повинен бути встановлений з обох сторін дверного отвору і не повинен перетинати температурні шви. Це означає, що окремі нагрівальні елементи повинні бути встановлені на внутрішній і зовнішній частинах дверного отвору.

Щоб виконати це завдання, досить використовувати потужність в 250 Вт / кв.м з кожного боку дверного отвору. Система повинна охопити площу як мінімум по одному квадратному метру з кожного боку дверей.

Датчик температури підлоги на проводі має бути встановлений посередині між жилами кабелю і як можна ближче до поверхні підлоги. Датчик температури на дроті завжди повинен бути поміщений в захисну трубку ПВХ, заглушену з одного боку, що дає можливість швидкої заміни датчика температури при його виході з ладу.

Для цілей захисту підлог від конденсації вологи зазвичай використовується нагрівальний кабель Deviflex потужністю 17-20 Вт / м або тонкий нагрівальний мат Devimat 300, які практично ідеально підходять для вирішення даних завдань.

Для управління нагрівом системи можна застосувати терморегулятор Devireg 330 (від -10 ° С до +10 ° С). Встановлена на регуляторі температура не повинна допускати обмерзання підлоги (тобто повинна бути приблизно близько +2 ° С або вище).

Підігрів мостів холоду

Нагрівальні кабельні системи Devi з успіхом можуть використовуватися в цілях усунення температурних перепадів, що виникають в підлогах з мостами холоду.
Системи Devi так само можна застосовувати для запобігання або ж для обмеження протягів, наприклад у вікнах, дверях, зовнішніх стінах і різноманітних центральних елементах бетонних будинків.

У приміщеннях з містками холоду вздовж стін встановлюємо потужність 15-30 Вт / м, в залежності від конструктивних особливостей підлоги і стін.
У разі одноповерхового приміщення, при установці нагрівальної системи досить провести одну кабельну лінію, у разі ж багатоповерхового приміщення може знадобитися прокладка двох ліній.

DTIP18 bez korobkiЯк приклад - бетонна будівля, де горизонтальне перекриття (2м) по всій своїй довжині примикає до відкритого майданчику. Тут необхідно встановити в бетонну стяжку дві лінії електричного нагрівального кабелю DTIP18 (у сумі - 36 Вт / м) безпосередньо під зовнішньою стіною.
Цим ми знижуємо тепловтрати в зовнішній бетонний шар і запобігаємо утворення конденсату, що допоможе уникнути протягів уздовж стін при зниженні зовнішньої температури повітря до -20 ° С.

В області крайових зон нагрівальний кабель потрібно встановлювати на глибині близько 20 мм від поверхні підлоги. Не слід укладати кабель на глибину понад 1 м.

При укладанні теплових мостів необхідно використовувати терморегулятори з датчиком температури підлоги на проводі.
При установці в крайових зонах і теплових мостах повинен використовуватися кабель Deviflex потужністю 17 - 20 Вт / м.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...