Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Сніготанення. Снеготаяние. Системи сніготанення.

Система сніготанення Devi: захист дахів, водостоків, жолобів. труб тощо.

 

Ефективним способом захисту даху від обмерзання, скупчення снігу і утворення бурульок є застосування сучасних систем підігріву.

Наша система захисту покрівлі та водостоків (система сніготанення Devi), працює за технологією "сніготанення і антиобмерзання".

Снеготаяние Принцип роботи систем сніготанення, досить простий: у вразливих місцях даху встановлюється нагрівальний кабель, робота якого контролюється температурними датчиками і датчиками вологості. Датчики системи сніготанення зчитують і передають на терморегулятор показники, на підставі яких нагрівальний кабель або автоматично включається, виділяючи тепло і, тим самим, забезпечуючи сніготанення, або відключається.

Таким чином, система захисту покрівлі є енергозберігаючою системою, що дуже важливо в рамках реалізації концепції впровадження енергоефективних приладів та систем.

Крім цього, система захисту покрівлі  виключає витрати на хімреактиви та прибирання снігу. Потужність систем сніготанення DEVI є цілком достатньою для застосування їх в кліматичних умовах України, де нормативом потужность систем "сніготанення" є 300Вт/м2.

Технологія систем сніготанення забезпечує, в першу чергу, безпеку людей і транспорту в період активних атмосферних опадів або весняної капелі. Це особливо актуально при щільній забудові міста. Наприклад, для історичних районів Києва характерне поєднання багатоповерхових будинків з вузькими вулицями та неширокими тротуарами, які стають небезпечними в зимовий та весняний періоди, коли йде активне сніготанення і утворення бурульок.

Крім того, нагромадження снігк може завдати шкоди не тільки покрівлі та фасадам будівель, але і тротуарам, дорогам, асфальтованим майданчикам. Установка системи захисту (сніготанення від Devi), що запобігає накопичення льоду і снігу, забезпечить цілісність покрівель дахів з будь-якого покрівельного матеріалу, вимощених бруківкою доріг і тротуарів, асфальтованих і бетонованих доріг і майданчиків.

Сніготанення і антизамерзання DEVI - це гнучкість і функціональність.

Енергозберігаюча автоматизована система «сніготанення», що забезпечує комфортне і безпечне використання простору в тісних міських умовах і довгострокову експлуатацію покрівель без передчасного зносу, встановлюється на водостоках і дахах будь-якої конструкції. Багатий асортимент продукції DEVI включає захисні системи, що здійснюють своєчасне сніготанення на металевих, гравійних, бітумних або черепичних покрівлях.

сніготанення в жолобах покрівлі

Снеготаяние2 Захист від снігу (сніготанення Devi) особливо актуальний для плоских дахів та дахів складної форми. У першому випадку система «сніготанення» запобігає великому скупченню снігу і забезпечує своєчасне відведення талих вод. Ну, а на дахах другого типу властиво наявність великої кількості ендов, жолобів, і водостоків, в яких сніг не тільки накопичується, але і утворює щільні обмерзлі відкладення. Саме в місцях, найбільш схильних до скупчення снігу і утворення льоду, встановлюють нагрівальний кабель.

Технологія "сніготанення і антизамерзання" запобігає також інтенсивному проникненню вологи в мікротріщини покрівлі та водостоку, де волога кристалліується при низьких температурах, розширюється і викликає розтріскування покрівлі або водостоку.

Практика показує, що проблема сніготанення - це проблема, здатна завдати великої економічної шкоди. Тому методи вирішення цієї проблеми повинні бути максимально ефективними.

Установка захисту від снігу та льоду - це інвестування в безпеку і довговічність.

Системи "сніготанення і антиобмерзання" компанії DEVI відмінно справляються із завданням усунення обмерзання і скупчення снігу, а витрати на придбання та встановлення системи "сніготанення" окупаються за 2-3 роки експлуатації.Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...