Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Кабелі devi. Нагрівальні кабелі devi. Нагревательные кабели devi.

 Електричні нагрівальні кабелі Devi


Kabel_reclammaDevi виробляє найширший спектр випробуваною і тестуванню продукції своїх кабельних систем - починаючи від систем з тонкими нагрівальними матами та закінчуючи обладнанням для систем повного опалення приміщень.

Компанія Devi встановлює найвищі стандарти для своєї кабельної продукції, яка розробляється і перевіряється згідно найсуворішим нормам. Всі виробниче обладнання розташоване в місті Вайлі, в Данії та сертифіковано Міжнародною Організацією по Стандартизації на відповідність стандарту ISO9001. На всю кабельну продукцію Devi надається 20 - ти річна гарантія.

Кабельні системи Devi прямої дії зазвичай мають потужність до 150 Вт / кв.м і включають в себе нагрівальний кабель Devi або мат, встановлений у верхній шар стяжки на яку монтується підлогове покриття. Стандартна товщина стяжки зазвичай становить мінімум 3 см.

Які ж види кабелів рекомендуються фірмою Devi до застосування при організації підігріву підлоги та інших видів робіт, пов'язаних із захистом від замерзання, систем повного опалення через підлогу і т.д.:


двожильний нагрівальний кабель DEVIflex 18T

 DEVIflex_18T
        Двожильний нагрівальний кабель DEVIflex18T виробництва DEVI, які застосовуються для внутрішньої або зовнішньої установки. Використовується в бетонних підлогах для повного опалення приміщень або для комфортного підігріву поверхні підлоги - систем «Тепла підлога», а також для захисту від снігу та льоду зовнішніх майданчиків, для обігріву грунту, для захисту труб від замерзання. Виготовляються як двожильний екранований нагрівальний кабель Devi з холодним з'єднувальні проводом з герметичними перехідною та кінцевою муфтами.


двожильний нагрівальний кабель DEVI зниженої потужності DEVIflex 10T DEVIflex_10T Двожильний нагрівальний кабель Devi зниженій потужності DEVIflex 10T виробництва DEVI, які застосовуються для зовнішньої і внутрішньої установки. Використовуються для повного опалення приміщень або для комфортного підігріву поверхні підлоги в дерев'яних підлогах на лагах, в ремонтованих і тонких бетонних підлогах, для запобігання від промерзання фундаментів холодильних камер, а також для захисту труб від замерзання. Виготовляється як двожильний екранований нагрівальний кабель Devi з холодним з'єднувальним проводом з герметичною перехідною та кінцевою муфтами.


одножильний нагрівальний кабель DEVIbasic 20S DEVIbasic_20S Одножильний нагрівальний кабель DEVIbasic 20S виробництва DEVI застосовуються для зовнішньої і внутрішньої установки. Використовуються для систем захисту від снігу і льоду на наземних майданчиках, для обігріву труб і грунту, в бетонних підлогах. Виготовляється як одножильний екранований нагрівальний кабель Devi з екранованими холодними проводами з герметичними термоусадковими перехідними муфтами. При підключенні кабелю розрахованого на 400 В до напруги 220/230 В питома потужність складе 6/6.6 Вт / м. Застосовуються для захисту від замерзання фундаментів холодильних камер.


нагрівальний кабель DEVI для дахів DEVIsafe 20T, DEVIsnow 30TDEVIsnow_20S Нагрівальні кабелі Devi для дахів, ринв і водостоків DEVIsafe 20T, DEVIsnow 30T випускаються фірмою DEVI. Спеціальні кабелі для зовнішньої установки на дахах. Зовнішня ізоляція PVC чорного кольору. Стійкий до ультрафіолетового випромінювання і атмосферних впливів. Рекомендований для систем захисту від намерзання снігу та льоду на дахах, в жолобах і водостоках. Кабель зниженій потужності DEVIsafe 20T рекомендується встановлювати в дві лінії у водостічних трубах малих діаметрів. Для DEVIsnow 30T установка двох ліній обмежена - тільки для труб діаметром більше 12 см, монтаж на стрічці DEVIfast Double з різних сторін, система управління з Devireg850. Виготовляється як двожильний екранований (фольга + мідний провідник) нагрівальний кабель з високотемпературною тефлоновою ізоляцією нагрівальних жил і з екранованим холодним кінцем з герметичними термоусадковими муфтами.


нагрівальний кабель DEVIasphalt 30T


DTIK30 smallДвожильний нагрівальний кабель DEVIasphalt 30T виробництва DEVI для установки в асфальт. Застосовуються для установки в або під асфальт у складі систем захисту від намерзання снігу і льоду на наземних майданчиках. Асфальт типу «мастика» з ручним укладанням без ковзанок. Конструктивно являє собою двожильний нагрівальний кабель Devi з екраном з алюмінієвої фольги і екранованими холодними з'єднувальні кінцем з герметичними високотемпературними перехідною і кінцевою муфтами. Зовнішня ізоляція і муфти розрахована на високу температуру вкладаємого асфальту. Випускається також спеціальний ремнабір з високотемпературними термоусадковими трубками.


кабель DEVI використовується для обігріву футбольного поля DEVIsport


DSM3 smallНагрівальні кабелі Devi для футбольних полів одножильні DEVIsport. Застосовується для підігріву трав'яних газонів. Викроистовується тільки для установки в грунт чи бетон. Підвищена міцність кабелю на деформацію та розриви. Виготовляється як одножильний екранований нагрівальний кабель без з'єднувальних проводів. Може поставлятися із заводською установкою термоусадочних муфт і холодними екранованими проводами типу DSWA. Поставляється в бобінах: без холодних дротів - максимальна довжина на одній бобіні близько 1000 м, з холодними проводами - один кабель на бобіні. Мінімальне замовлення 1000 м.


кабель DEVI для обігріву труб DEVIaqua 9T DEVIaqua Нагрівальні кабелі DEVIaqua 9T для установки в трубу, двожильний. Застосовуються для встановлення всередині труби для захисту трубопроводу від замерзання. Зовнішня ізоляція кабелю з харчового поліетилену. Виготовляється як двожильний екранований нагрівальний кабель з холодним з'єднувальні проводом з герметичною перехідною і кінцевою муфтами. Для встановлення в трубу має в комплекті спеціальну герметичну муфту, що затягується  3/4 "і 1". Володіє достатньою жорсткістю, яка спрощує прокладку кабелю всередині прямих ділянок труби.


саморегулюючий DEVI кабель DEVIpipeheat 10


DPH 10 smallСаморегульовані нагрівальні кабелі DEVIpipeheat 10 з можливістю установки в трубу. Застосовуються для обігріву труб, продуктопроводів, для захисту труб від замерзання, забезпечення необхідної температури технологічних процесів, захисту кондиціонерів від замерзання. Можлива установка всередині труби з питною водою - зовнішня ізоляція кабелю виготовлена з харчового пластику. Випускається як двожильний екранований нагрівальний кабель з холодним сполучним дротом з євровилкою, з герметичними термоусадковими перехідною і кінцевою муфтами. Для встановлення в трубу можливе застосування спеціальної герметичної муфти, що затягається з різьбленням 3/4 "і 1". Виріб має достатню твердість, яка спрощує прокладку кабелю всередині труби.


високотемпературний нагрівальний кабель DEVI DSIX


dsix Нагрівальний одножильний високотемпературний силіконовий кабель DSIX з подвійною ізоляцією. Застосовується для технологічного підігріву при високих температурах. Має підвищену гнучкість, що дозволяє застосовувати його для захисту дверей холодильних камер від примерзання. Виготовляється як одножильний нагрівальний кабель без екрану з подвійною ізоляцією. Не допустимий контакт з олійномістким середовищем. Максимальна питома потужність 40 Вт / м, при максимальній напрузі 400 В.


саморегулюючі DEVI кабелі Devi-Pipeguard10/25/33


Samoregulir small Саморегульовані нагрівальні кабелі: кабелі Devi-Pipeguard10/25/33 виробництва DEVI застосовуються для обігріву та захисту від замерзання трубопроводів, забезпечення необхідної температури технологічних установок, особливо при нерівномірності температури на поверхні.

Кабель Devi-Iceguard18 використовується також для систем захисту від снігу і льоду на дахах, особливо там, де водостоки можуть забиватися листям і голками, що може призвести до перегорання звичайного кабелю. Зовнішня ізоляція стійка до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних опадів.

Кабель Devi-Hotwatt55 використовується для підтримки температури гарячої води в побутових трубопроводах на рівні 55 градусів, що виключає потребу постійної циркуляції води.

Нагрівальний кабель Devi-Pipeheat10 має ізоляцію з харчового пластику, можлива установка всередині труби, з нього виготовляється кабель DPH10.

Фірмою DEVI рекомендується застосовувати терморегулятор з датчиком температури на дроті для відключення системи в теплу пору року. Саморегульовані кабелі продаються будь-якої довжини від 1 до 300 м і не мають холодних кінців та кінцевої муфти.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...