Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Розумний будинок. Умный дом.

smart-houseПоняття «розумний будинок» було вперше використано в 1970 році в американському «Інституті інтелектуальної будівлі» (Вашингтон). У той час його формулювання звучало так: «Розумний будинок - будинок, що забезпечує продуктивне та ефективне використання робочого і житлового простору».

Сьогодні, завдяки розвитку побутової електроніки, «розумним» вважається житлове приміщення забезпечує комфорт своїх мешканців автоматично.

Передумови до автоматизації домашнього побуту і інтерактивного управління різними функціями житла сходять до давніх часів. До них можна віднести, і венеціанські палаци з дистанційно керованою системою подачі вина у фонтани, і більш пізні кухонні ліфти - своєрідні предтечі техніки електронних «розумних будинків».

Основа «розумного будинку» полягає в можливості комунікації домашніх пристроїв між собою і їх взаємодії із зовнішнім світом при мінімальній участі людини. Ідеальний «розумний будинок» має на увазі такий рівень автоматизації, щоб наприклад при наступаючому погіршенні погоди домашня метеостанція не тільки давала користувачу прогноз, але й передавала команди сервісним системам, які в свою чергу обігріють (провентилюють) будинок до комфортних температур, накриють захисним дахом басейн, включать в саду ліхтарі або поливалки.

Побудувати ідеальний (або близький до ідеалу) «розумний дім» - задоволення дороге і більшості пересічних громадян недоступне, щось середнє між науковою фантастикою і безглуздою розкішшю. Дозволити собі ультрасучасне інтелектуальне житлове середовище можуть лише дуже багаті люди. Не дивно, що найзнаменитіший «розумний дім» належить Біллу Гейтсу, який багато років поспіль був найбагатшою людиною у світі. Однак, для того щоб змусити свій дім «порозумнішати», не обов'язково спочатку заробити свій перший мільярд, бо основні компоненти системи, по суті, досить прості.

З безлічі придуманих для «розумних будинків» функцій і систем на сьогоднішній день реалізовані далеко не всі. Деякі найбільш складні та дорогі компоненти не часто зустрічаються навіть в оселях мільярдерів, а от енергозберігаючі та «зелені» системи вже поселилися навіть у звичайних будинках і квартирах. Так, інтелектуальні системи клімат-контролю, освітлення та управління жалюзі підтримують в кожному приміщенні необхідну саме там температуру і освітленість. Цей підхід дозволяє скоротити споживання електроенергії та зменшити викиди CO2 в навколишнє середовище.

До речі, саме з енергозберігаючих функцій технології «розумних будинків» колись почали своє вторгнення в життя звичайних людей. Спочатку в офісах, готелях, торгових центрах з'явилися елементарні прилади на зразок датчиків руху, що включають світло тільки тоді, коли хтось входить в кімнату. Потім стали впроваджуватися в ужиток електронні системи безпеки, інтерактивні інформаційно-довідкові термінали, а також аудіосистеми мультирум (див. нижче). Все різноманіття систем «розумного будинку» можна розділити на кілька великих комплексів, а саме:

мультирум, віддалене управління, медіацентр, системи безпеки, освітлення, клімат - контроль та ін. Стосовно до нашої специфіці, нас природно найбільше цікавить останній пункт, а саме клімат - контроль.

Головне завдання цього елементу «розумного будинку» у західних країнах - управління системами опалення. Навіщо прогрівати житлові приміщення взимку, якщо господарі на пару днів поїхали покататися на гірських лижах? Система опалення буде переведена на мінімальну потужність і знову запрацює на повну силу за кілька годин до повернення мешканців «розумного будинку». Досить корисне також управління теплими підлогами. Якщо ви налаштуєте їх на включення, скажімо, за 15 хвилин до дзвінка будильника, то приймати ранковий душ зможете з комфортом - стрибати по холодній підлозі у ванній кімнаті не доведеться. А на ніч система відключиться, зберігаючи електроенергію і ваші грошики.

8blog1363616474

В Україні, де «некероване» центральне опалення поширене повсюдно, інтелектуальний клімат-контроль потрібен в першу чергу влітку - щоб контролювати роботу кондиціонерів. Зовсім необов'язково весь день витрачати енергію і ресурси кондиціонера на провітрювання кімнати, в якій нікого немає!

«Розумний» клімат-контроль підготує комфортну атмосферу і прогріє її до того моменту, коли ви повернетеся з роботи. Систему можна програмувати по годиннику або включати дистанційно, наприклад, відправивши «розумному будинку» перед виходом з офісу електронний лист або SMS. Але це лише одна з функцій віддаленого управління.


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...