Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Захист від блискавки. Молниезащита.

Блискавкозахист і блискавковідвід

Загальновідомо і зрозуміло, що блискавка і грім спочатку сприймалися нашими предками як вираження волі богів і, зокрема, як прояв божественного гніву всього величезного пантеону древніх богів. Поряд з цим допитливий людський розум з давніх часів намагався зрозуміти саму природу блискавки й грому, зрозуміти причини, що породжують їх виникнення, придумати систему захисту від ураження блискавкою (блискавкозахист або блискавковідвід)
(саме блискавкозахист або блискавковідвід, а не громовідвід, як багато хто і нині говорить ... Захищатися потрібно від блискавки, а не від звукової хвилі, якою і є грім)

Blistavica

Блискавка - це, нарешті, наочна демонстрація дії Закону збереження енергії. Закон збереження енергії діє стабільно, наполегливо повертаючи всі природні системи в стан рівноваги і балансу. Розряд блискавки можна співвіднести з електричною дугою, подібною до тієї, яка є джерелом світла так званих газорозрядних ламп. Блискавка утворюється внаслідок накопичення великої різниці потенціалів на поверхні землі і грозовою хмарою.

Починається вона з утворення каналу іонізованого повітря, що світиться, який отримав назву "step leader". Канал іонізації розвивається зі швидкістю від 100 до 1000 км / с, і, досягнувши поверхні землі, викликає головну фазу розряду блискавки, яка сприймається оком як грозовий розряд.

Зазвичай по каналу проходить не один, а кілька послідовних розрядів, потужність яких послідовно убуває. У середньому струм першого розряду становить близько 18 000А. Тому навіть у разі непрямого попадання, блискавка викликає перенапруження, що розповсюджується в системі комунікацій і послідовно виводить з ладу незахищене електрообладнання. (Блискавкозахист повинен враховувати всі ці фактори)

Для запобігання цих наслідків потрапляння блискавки і існує блискавкозахист різних типів: це - стрижневий, тросовий і тип захисту із застосуванням сітки. Відносно недавно цей список доповнився системами активного блискавкозахисту. Специфіка побудови та застосування, блискавкозахисту значною мірою визначається місцем розташування захисних будівель і споруд.

Крім того більшу небезпеку становить вторинний прояв розрядів блискавки (для захисту від яких також застосовується блискавкозахист). До таких проявів відносяться наведені (індукційні) і занесені інженерними мережами потенціали. Сучасні об'єкти все більше насичуються складною електронною технікою і відповідальними системами управління. Таким чином, блискавкозахист стає відповідальним та важливим комплексним завданням.

TerraWeld_Connection Попередити загрозу удару блискавки і мінімізувати наслідки її впливу на той чи інший об'єкт - ось основне завдання блискавкозахисту. Сучасні системи блискавкозахисту знижують ризики від впливу прямого попадання блискавки в об'єкт, а також захищають його технологічне насичення від наведеного та занесеного потенціалів. При всіх рівнях ймовірності події необхідно пам'ятати, що превентивні заходи (тобто блискавкозахист і блискавковідвід) підвищують наш шанс гідно зустріти будь-яку загрозу.

Найбільш ретельно повинен вибудовуватися блискавкозахист будинків, що стоять на відкритій місцевості і включають в себе підняті елементи конструкції. За межею міста - це котеджі і заміські будинки, а в місті - найбільш вірогідним об'єктом ураження є труби промислових підприємств, антени радіостанції та інші висотні споруди. Блискавкозахист будівель, розташованих в міському масиві - завдання досить просте, так як удар блискавки найбільш імовірний в висотні будівлі і споруди, на які попереджувально встановлюються громовідводи.

Головним призначенням блискавкозахисту є створення умов, за яких блискавкозахист зустрічається з розрядом блискавки або його додатковими проявами раніше захищається. Повний блискавкозахист являє собою комплекс зовнішніх і внутрішніх заходів, спрямованих на мінімізацію ризиків обумовлених цими явищами.

Зовнішній блискавкозахист являє собою систему перехоплення, відведення та заземлення струмів блискавки і призначений для захисту об'єкту від пошкодження і пожежі при прямому попаданні блискавки. Зовнішній блискавкозахист проектується індивідуально під кожну конкретну будівлю.
У момент прямого удару блискавки в об'єкт правильно спроектований і змонтований блискавкозахист сприяє ефективному уловлювання, відведенню і розтікання струму блискавки в землі. Розряд струму блискавки відбувається без шкоди для об'єкта, що захищається і здоров'я людей, що знаходяться всередині.

Внутрішній блискавкозахист зменшує електромагнітний вплив струму блискавки на людей і технологічне обладнання всередині захищених об'єктів.

Внутрішній блискавкозахист потрібен для:

 - Зрівнювання потенціалів всіх комунікацій на вході в об'єкт

 - Зрівнювання потенціалів частин обладнання всередині об'єкта

 - Вирівнювання потенціалів будівель і на прилеглій території

 - Захисту обладнання і систем зв'язку від імпульсних перенапруг.

Пристрій заземлення являє собою частину зовнішнього блискавкозахисту, який призначений для направлення струму блискавки в землю і подальшого його розподілу в землі.

Найважливішими критеріями для рівномірного розподілу струму блискавки без утворення небезпечних перенапруг є форма і розміри.
Згідно ПУЗ опір заземлення має бути менше 4 Ом.

Пристрій заземлення може складатися з однієї з трьох описуваних далі систем:

  • блискавкозахист працює при використанні глибинного заземлювача, що представляє з себе глибинний заземлювач - це заземлювач, який, як правило, встановлюють перпендикулярно поверхні землі з достатнім заглибленням у землю. Глибинний заземлювач є найпростішим рішенням при додатковому обладнанні системи блискавкозахисту.

  • Конструкція кільцевого заземлювача являє собою поверхневий заземлювач, який зазвичай прокладають у вигляді замкнутого кільця на глибинах близько 1, 0 м в землі навколо зовнішнього фундаменту споруди або будинку. Це є більш вдалим, але в той же час більш трудомістким рішенням при доопрацюванні системи блискавкозахисту.

  • Фундаментний заземлювач (згідно ТАВ 1974 наказується для нових будівель) являє собою заземлювач, який встановлений в бетонному фундаменті споруди. Він діє в якості заземлювача системи блискавкозахисту в тому випадку, якщо необхідні зовнішні вивід для з'єднання струмовідводів віведени з фундаменту.


Основними завданнями, які має вирішувати блискавкоприймального устаткування, що є у свою чергу однією з складових частин для такого обладнання як система блискавкозахисту, є безпосереднє уловлювання електричних розрядів - блискавок. Особливу увагу при установці блискавкоприймального обладнання слід приділяти захисту кутів і кромки споруди. По всій Україні, і в тому числі і в Києві використовуються поряд з плоскими дахами, дахи з конькової геометрією.

При плануванні і розрахунку блискавкоприймального обладнання, слід врахувати наступні два моменти:

 - Про який типі будівлі йде мова? Метод застосовується в конкретному випадку захисту залежить від відповідного типу будівлі. За допомогою наведеної нижче таблиці можна визначити, який з методів є правильним.

 - До якого класу блискавкозахисту належить будівля? Перед початком планування системи блискавкозахисту потрібно визначити клас застосовуваної блискавкозахисту для об'єкта якому цей захист необхідний. Згідно з діючими нормами для визначення класу блискавкозахисту необхідно мати докладні дані про об'єкт захисту і, відповідно, всі фактори ризику. Так, наприклад, для громадського адміністративної будівлі рекомендується блискавкозахист класу III.

Гостроверхий дах Метод захисного кута
Плаский дах Метод замкнутих контурів
Плаский дах з надбудовами МЗК у поєднанні із МЗКонтурів для надбудов

Для попередньої оцінки вартості блискавкозахисту об'єкта достатньо:
 - Призначення об'єкта (житлова будівля, офісний будинок, цех ...)
 - План ділянки з нанесенням інженерних комунікацій
 - Будівельні плани / креслення, розміщення антен
 - Поверховість, висота / ширина / довжина будови (м)
 - План покрівлі
 - Матеріал покрівлі, водостічних жолобів і труб
 - Конструкція коробки будівлі (цегла, дерево ...)
 - Наявність вибухонебезпечних приміщень (газ, газові труби, ПММ, інше ...)
 - Наявність контуру заземлення (повторне, захисне)
 - Структура грунту (пісок, глина, торфовище, чорнозем ...)
 - Побажання замовника по матеріалу сполучної проводки
 
Додаткові відомості для точних розрахунків блискавкозахисту:
 - Генплан із зазначенням найбільш відвідуваних людьми місць
 - Місця висотні будови, ЛЕП ...
 - Рельєф ділянки (також, глибина залягання грунтових вод)
 - Електропостачання: введення - повітряна або кабельна, мережа: - 4 або 5-дротова
 - Обладнані чи ГРЩ захистом від перенапруги (розрядники)
 - Геологічний розріз
 - Архітектурні та інші особливості

Пропонуючи Вам безпеку і впевненість у період підвищеної грозової активності, виконуєм:
 - Розрахунки та проектування систем блискавкозахисту та заземлення
 - Електричні вимірювання
 - Узгодження проектної документації в органах пожежного нагляду
 - Монтаж (будь-яких блискавкозахистів)
 - Введення в експлуатацію, контроль і ревізію діючих систем


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...