Обладнання Comfort Heat

Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років

Автоматика для опалення

Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.

Devireg 850 - регулятор для системи сніготанення Devi

Регулятор Devireg 850 III - це оптимальне рішення для захисту відкритих площ від снігу та льоду і систем "сніготанення Devi".

Devireg 850 Devireg 850 III діє на підставі інформації надходить від датчика (-ів), які вимірюють два параметри - зовнішню температуру повітря і вологість. Регулятор Devireg 850 аналізує цю інформацію і приймає рішення про включення / вимикання нагрівального кабелю. Правильне поєднання температури і точне визначення рівня вологості роблять систему економною і, в підсумку, скорочують загальні експлуатаційні витрати на роботу системи "сніготанення Devi".

Програмне забезпечення для Devireg ™ 850 III було значно покращено, в порівнянні з попередніми версіями даної моделі регулятора. Ця версія має ряд додаткових властивостей.

Управління нагрівальним кабелем розділене на дві зони. Наприклад, південна і північна сторони будинку можуть включатися незалежно або, наприклад, покрівля і східці (див. рис. - Зони A і B). Це сприяє енергозбереженню, тому зазвичай на південній, більш сонячній стороні, сніг і лід тануть швидше, ніж на північній стороні.

Можна встановити максимум 4 датчика в різних комбінаціях для двох зон обігріву:

 - Комбінована система (1-3 датчика Грунту і 1-3 датчика Покрівлі)

 - Двозонна система на Грунті (1-3 датчика зони А і 1-3 датчика зони В)

 - Двозонна система на Покрівлі (1-3 датчика зони А і 1-3 датчика зони В)

Zoni_progreva_850(1) Існує можливість програмування пріоритету управління зонами, щоб одна з них при включенні нагрівального кабелю забороняла включення іншого. Це суттєво для установок з обмеженою потужністю живильної мережі.

Інтерфейс користувача був поліпшений іконками з написами, що відображають стан системи на поточний момент.

Система поставляється в комплекті з новими Інструкціями - окремо для датчиків і для регулятора. Текст був доповнений, і детально пояснює, як програмувати і використовувати систему найбільш ефективно.

Модель Devireg 850 III замінила в програмі продукції DEVI регулятор версії Devireg 850 II. Зверніть увагу, що продукт оновлений, тобто він зберіг всі властивості попередньої версії і був доповнений новими можливостями.

Модель Devireg ™ 850 III повністю сумісна з існуючими датчиками. Програмне забезпечення старої версії регулятора Devireg 850 II також може оновлюватися і бути доповнено новими можливостями.

Якщо система сніготанення правильно запрограмована, то можна заощадити до 60% електроенергії при установці на грунті і до 40% при установки на даху в порівнянні з системою на звичайному терморегуляторі з датчиком температури зовнішнього повітря.

850_ny

Ви можете також робити пріоритетним включення однієї з двох зон, наприклад, коли є обмеження потужності живильної мережі. Однак зона з низьким пріоритетом буде включена тільки після повного танення снігу і льоду в зоні з більш високим пріоритетом.

Систему "сніготанення Devi" з Devireg 850 III можна запрограмувати на 2 зони з датчиками грунту, або на 2 зони з датчиками даху, або на одну зону з датчиками грунту і одну зону з датчиками даху.

Основні Функції Devireg 850 III:

 • Кнопка «Інфо» для екранів додаткової інформації.
 • Інформація про реальну температурі і рівні вологості виміряні датчиками.
 • Режими роботи: автоматичний, постійне включено і постійно вимкнено.
 • Програмування параметрів: температура танення, температура чергового режиму, рівень вологості, час послепрогрева.
 • Інтелектуальні цифрові датчики знижують споживання енергії і створюють умови для оптимальної роботи. Датчики легко монтуються і пристосовані для роботи при поганій погоді та впливу великої ваги (для грунту).
 • Інформаційна шина devibus ™ для паралельного підключення датчиків.
 • Дві системи в одній - можна комбінувати системи для грунту і для даху.
 • Завдання пріоритету однієї зони над іншою. Призначено для установок з обмеженим енергоспоживанням.
 • Програма виявлення несправностей. Devireg 850 III включає в себе програму самодіагностики, яка здатна знаходити помилки і включати сигналізацію.
 • Функція аварії. Миготливий червоний індикатор та звукова сигналізація сповіщають про спрацювання сигналізації. Можливе підключення до контуру зовнішньої сигналізації.
 • Стандартний інтерфейс RS232. Дає можливість підключити Devireg 850 III до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення.

Datchik-vlajnosti-devi


Тепла підлога

Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо

DEVIreg Touch

Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером

Система Devilink

Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.

Знак якості

Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні

Регулятори Warmup в наявності!

30.11.2022


Відтепер у продажінові британські регулятори Warmup!
DEVI Electric Heating - 80 років!

10.08.2022


До ювілею DEVI пропонуємо спеціальну ціну на їх продукцію: нагрівльні кабелі та терморегулятори - 25% нагрівальні мати - 30%
Тепла весна від Енерго Стандарт!

10.03.2021


Теплі знижки на електричну теплу підлогу.
Радіаторний терморегулятор Danfoss Link™ Connect знову у продажу!

07.07.2020


Радіаторний терморегулятор 014G0002 для роботи в системі Danfoss Link знову можна придбати!

архів новин компанії ...