Офіційний дилер провідних світових виробників кабельних систем обігріву у Рівненській області.
МИ ПРАЦЮЄМО!
Пропонуємо нагрівальні кабелі, нагрівальні мати та терморегулятори Comfort Heat, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Повна гарантія на кабелі та мати 20 років
Терморегулююча арматура, запірна арматура,
теплова автоматика та інші пристрої для
систем теплопостачання та кондіціювання.
Сніготанення і антизамерзання Devi для дахів, труб і жолобів. Захист від снігу та льоду
Основне завдання систем захисту від льоду та снігу - забезпечення стоку талої води до рівня землі, не давши їй замерзнути на елементах конструкції покрівлі і на водостоках.
Увага! Система сніготанення захищає водостічну систему і не розтоплює сніг на покрівлі!
Системи DEVI для захисту від снігу та льоду для дахів і жолобів можна встановити на покрівлі практично будь-якої конструкції, де необхідно запобігти замерзанню талої води у водостоках і зменшити шкоду, яку завдають конструкції будівлі заледенілими фасадами і бурульками.
Систему "сніготанення і антизамерзання" слід встановлювати у водостоках на краю даху або в місцях, де є ризик утворення скупчень снігу і льоду (ендови і т.п.). Завдяки нагрітому кабелю тала вода безперешкодно проходить по жолобах і водостоках до самої землі, запобігаючи їх обмерзання і передчасне руйнування.
При цьому електронні програмовані терморегулятори DEVI забезпечують досягнення оптимальних результатів при мінімальних витратах електроенергії. Датчики терморегулятора визначають погодні умови з високою точністю, в потрібний момент включаючи або вимикаючи систему "сніготанення" для усунення снігу і льоду, що утворилися.
Нагрівальні кабелі
На поверхні покрівлі та у водостічних системах рекомендується встановлювати спеціальні нагрівальні кабелі для зовнішньої установки DEVIsnow 30T або DEVIsafe 20T з підвищеною стійкістю ізоляції до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних опадів у вигляді дощу і снігу.
Необхідна потужність
Для того щоб визначити необхідну потужність (Вт / м2) системи "сніготанення" для даху, дуже важливо врахувати тип тієї чи іншої конструкції покрівлі та місцеві погодні умови.
Умовно дахи діляться на три типи:
- "Холодний дах".
Це добре ізольований дах з низьким рівнем тепловтрат через його поверхню, часто з провітрюваним підпокрівельним простором. Порожнини, як правило утворюються, після того як сніг тане на сонці, при цьому мінімальна температура танення - не нижче -5 ° С.
Якщо для таких дахів потрібна система підігріву, його потужність повинна бути мінімальною (відповідної західно - європейським рекомендаціям) і часто встановлюється тільки у водостічній системі.
- "Теплий дах".
Це погано ізольований дах. На таких дахах сніг тане і при досить низьких температурах повітря, а потім тала вода стікає вниз до холодного краю даху і до водостоків де благополучно і замерзає. Мінімальна температура танення - не нижче -10 ° С. До цього типу належить більшість дахів старих адміністративних будівель з горищним приміщенням. Для таких "теплих дахів" потрібно повномасштабна система сніготанення для якої дуже бажано використовувати кабелі підвищеної потужності (25 - 30 Вт).
Встановлювана потужність системи в жолобах і по кромці теплих дахів повинна бути вище, ніж на холодних дахах. Це має забезпечити ефективність роботи системи навіть при низьких температурах.
- "Гарячий дах".
Це практично не ізольований даху, у яких горищні приміщення часто використовуються в технічних цілях або як житлові приміщення. На таких дахах сніг тане і при дуже низьких температурах - нижче -10 ° С. Установка нагрівального кабелю не призводить до бажаного результату! Такі дахи вимагають в першу чергу установки програмованого терморегулятора, а потім проектування кабельної системи захисту.
Для установки на дахах найчастіше використовується кабель з потужністю 15 - 30 Вт / м. Якщо кабель буде укладатися на даху, що має м'яке покриття (наприклад - руберойд), максимальна потужність нагрівального кабелю не повинна перевищувати 20 Вт / м. Необхідна потужність системи на кв.м. в даному випадку така ж як і при встановленні нагрівальної системи на грунті.
Необхідна потужність в залежності від типу дахів наведена в наступній таблиці:
Область_установки | Холодний дах |
Теплий дах |
Макс. потужність | Потужність кабеля |
Поверхня даху, ендови | 250-350 Вт/м² | 300-400 Вт/м² | 500 Вт/м² | 15-30 Вт/м |
Водостоки, жолоби пластикові | 30-40Вт/м | 40-50Вт/м | 50 Вт/м | 15-30 Вт/м |
Водостоки, жолоби металічні | 30-40Вт/м | 50-70Вт/м | 100 Вт/м | 15-30 Вт/м |
Водостоки, жолоби дерев'яні | 30-40Вт/м | 40Вт/м | 40 Вт/м | 15-30 Вт/м |
Жолоби і водостоки
Кількість встановлюваних жил нагрівального кабелю в жолобах і водостоках безпосередньо залежить від потужності кабелю і діаметра труб. Рекомендується застосовувати спеціальні кабелі для зовнішньої установки на дахах: двожильний DEVIsnow 30T або DEVIsafe 20T.
|
|
У різноманітних водостічних трубах для кріплення нагрівального кабелю великої потужності (25 - 30 Вт / м) рекомендується використовувати металеві елементи кріплення. Трос (ланцюг) у верхній частині має бути обов'язково прикріплений до конструкції будівлі. У тому випадку, якщо довжина труби не перевищує 3 - 4м, кріплення можна використовувати і без троса (ланцюга). Кріплення рекомендується встановлювати 3 - 4шт на 1 метр довжини. При виборі способу кріплення необхідно враховувати гальванічну сумісність матеріалів з яких виготовлені водостоки і елементи кріплення.
|
|
Вертикально розташовані водостічні труби є найбільш проблемною ділянкою водостічної системи в зимовий період. Кабель завжди повинен доходити до нижньої кромки труби.
|
|
Для всіх кабелів обов'язково має бути передбачений захист від пошкодження гострими краями покрівлі, водостоків та ін. Система кріплення ні в якому разі не повинна придавлювати кабель, що зазвичай і викликає механічні пошкодження кабелю. |
Ендови
Нагрівальні кабелі як правило, встановлюються так само і в розжолобках (внутрішні кути двох скатів покрівлі) при загрозі накопичення снігу та льоду в них. Нагрівальний кабель рівномірно (з однаковим кроком) монтується на поверхні, що б таким чином була досягнута необхідна розрахункова потужність на квадратний метр. Слід прагнути до максимальної потужності. Мінімальна ширина доріжки нагрівального кабелю має бути порівнянна із звичайною товщиною снігового покриву для даної місцевості і даного тимчасового періоду. Зазвичай кабель встановлюється на ширині від 40 до 100 см. Ми завжди рекомендуємо використовувати монтажну стрічку Devifast для кріплення кабелю в ендові. Монтажну стрічку закріплюють витяжними заклепками або шурупами, з подальшою герметизацією отворів силіконом. |
|
При виборі способу кріплення кабелю знову ж слід враховувати гальванічну сумісність матеріалів покрівлі та елементів кріплення кабелю. Якщо покрівля "м'яка", то можливо закріпити монтажну стрічку шляхом приварювання її до поверхні розігрітими пальником додатковими шматками м'якої покрівлі. Зазвичай водостоки розташовуються по центру ендов. Відрізок нагрівального кабелю повинен опускатися у водостічну трубу. Якщо труба проходить через тепле приміщення, то зазвичай кабель заходить у трубу на 1 - 1.5 м. Обов'язково слід використовувати металеве кріплення ліній кабелю, наприклад відрізки Devifast, щоб виключити взаємне те і перехрещення жил кабелю між собою. Для захисту кабелю від сповзаючих мас снігу і льоду поверхня покрівлі повинна бути обладнана снігозатримувачами (сніго відбійниками) |
Пристрій дахів
Взимку може виникнути наступне неприємне явище (що особливо стосується "теплих дахів"): скупчення на більш холодній нижній частини даху великої кількості снігу і льоду, яке з часом ущільнюється і перетворюється у велику крижану брилу. З настанням весни або просто відлиги, ця брила може зірватися вниз, руйнуючи жолоби і інші виступаючі елементи фасаду будівлі і може стати реальною загрозою для здоров'я і навіть життя пішоходів і всіх інших людей, що знаходяться в безпосередній близькості від будинку. Тому, покрівля повинна бути обладнана снігозатримувачами, які запобігають лавино подібне ковзання снігу і льоду по поверхні даху з подальшим зривом нагрівального кабелю. Снігозатримувачі зазвичай встановлюються на відстані 50-100 см від краю даху. |
|
Типова встановлювана потужність для даху - 300-400 Вт / м2. Для запобігання накопичення льоду на самій кромці покрівлі рекомендується встановлювати нагрівальний кабель (особливо у випадку "теплого даху"). Нагрівальний кабель укладається ближче до краю даху витками у напрямку до снігозатримувача. Можливий також варіант укладання кабелю вздовж кромки даху. У будь-якому випадку кабель повинен бути надійно закріплений з необхідним кроком укладання, оскільки система призначена для експлуатації в найжорсткіших погодних умовах. У деяких випадках поверх кабелю можна укладати захисні листи, виготовлені з того ж матеріалу, що й основний дах. Це чудово захищає кабель від будь-яких механічних пошкоджень, прямих сонячних променів, листя та хвойних голок що впалм і т.д. Проте слід мати на увазі, що візуальний огляд і доступ до кабелю для проведення ремонтних робіт буде утруднений. |
Вибір терморегулятора
Компанією DEVI був створений широкий діапазон електронних терморегуляторів Devireg для управління системами захисту від снігу та льоду. Серія терморегуляторів DEVI для зовнішньої установки включає в себе наступні моделі: Devireg 316, Devireg 330, Devireg 610 і Devireg 850.
Тип терморегулятора для системи "сніготанення" вибирається залежно від вимог надійності, умов установки, встановлюваної потужності і т.д.
В якості найбільш економічної в експлуатації системи захисту від намерзання льоду і снігу, ми рекомендуємо використовувати систему на основі інтелектуального терморегулятора Devireg 850 з датчиком (-ми) вологості і температури. Використання цього терморегулятора особливо доречно для установок, де повна потужність перевищує 10 - 15 КВт.
Завдяки інтелектуальним цифровим датчикам вологості і температури система з Devireg 850 дозволяє визначити наявність вологи в повітрі і звести споживання електроенергії до мінімуму не ставлячи під загрозу безпеку.
-
Ефективний обігрів будинку. офісу, цеху, спортзалу, даху тощо
Смартрегулятор з сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером
Безпровідні інтелектуальні системи Devilink для управління розумним будинком.
Знак ВІДМІННО у дослідженні 5 найбільш популярних марок теплої підлоги в Україні